Zene vozaci

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 10.10.2008, 07:47, Naslov: Zene vozaci
Po statistici,zene se vise pridrzavaju zakona o brzini i imaju mnogo manje prekrsajnih prijava i saobracajki od muskaraca.Sto se tice doticnih 99% njih tvrde da su zene mnogo losi vozaci,a kada se desi neki kolaps u saobracaju moze se cuti;``Mora da je neka zena zaustavila ceo saobracaj ili, ko joj dade vozacku ili zabranio bih zenama da polazu vozacki-nemaju pojma kako se vozi,..........Kako se izboriti sa ovim Pitanje?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 10.10.2008, 11:56, Naslov:
Ja sam vozac i ne mislim da sam losija od nekog muskarca ali ovo je Balkan
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 10.10.2008, 12:19, Naslov:
Balkane,balkane,balkane moj..........
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Utorak 14.10.2008, 15:30, Naslov:
Ja sam isto vozač i nedam da su muškarci bolji od žena

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 14.10.2008, 16:58, Naslov:
Bravo,Zeljkavu !!! Ako im oci ne vide onda im i inat ne dozvoljava da priznaju da nisu u pravu Sreca Sreca Sreca neka malo vise citaju statistiku, Citaj Citaj Citaj ,a ne kada vide zenu da vozi samo se Ljuta Ljuta Ljuta .Na kraju ce morati da se Masem
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 19.11.2008, 22:28, Naslov:
Ja vozim za sebe bolje od nekih muskaraca....sigurna sam u to .....trudim se da pazim i da vozim sto bezbednije.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 08:36, Naslov:
ma zene su cudo
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 11:14, Naslov:
Da žene voze pažljivije,obazrivije,imaju više strpljenja to je istina,ali kako psihologija saobraćaja kaže o tome ne treba raspravljati.Muškarci se bolje snalaze u saobraćaju,u parkiranju...vičniji su.Žene znaju da prave katastrofalne greške u saobraćaju,koje muškarci veoma retko prave.Ne kažem da ne prave ali ređe,kao npr što sam videla pre neki dan da žena usred najveće gužve na bulevaru u Novom Sadu u pola 3 u toku dana skreće mrtva ladna ni malo ne ukočivši, iz leve trake skroz u desnu traku da se parkira.Muškarac bi uradio verovatno isto ali mnogo bezbednije.Ja jesam vozač i veoma dobar vozač ali vidim šta je problem žena u saobraćaju a šta muškaraca.Ima i muškaraca naravno kojima treba oduzeti dozvolu zbog gluposti koje čak ni žena ne bi napravila ali ja ipak mislim da su muškarci bolji vozači.Dame nemojte se ljutiti,to je samo moje mišljenje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 11:34, Naslov:
Ja sam vozac, mogu bilo kad i bilo gde da vozim parkiram, sve zavisi gde zenka ili muska osoba polaze i uci da vozi, ako je to u nekom malom gradu, naravno da u velikoj guzvi i velikom gradu nema sane da se snadje!!
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 13:10, Naslov:
Znam ja njih par koje su polagale u ns pa nisu snalažljive,ali inače su nam generalno gledajući mnoge auto škole katastrofalne!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 13:11, Naslov:
Slazem se sa svima vama ,ako smo "slabiji" pol neznaci da su muskarci bolji u svemu.Dugogodisnji sam vozac.Traktor vozim od svoje 12 -te godine i ravnopravno mogu da obavljam sve poljoprivredne poslove kao svi muskarci ako zatreba,iz putnickih kola se nevadim zbog potreba mog posla, skoro spavam u kolima i jos da navedem da imam teretne kamione u kuci i podjednako ih dobro vozim ,naravno na kracim relacijama posto nemam dozvole C i E kategorije.Suprug i sin sin su prosto ljubomorni kada parkiram negde gde njih mrzi ili provucem kola gde je tesko proci uvek komentarisu da bi oni bolje.Zato zene nedajte se.Otkacim kada vidim da neko davi u saobracaju pa jos ako je musko tada ga slatko naruzim posto nije zena.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 13:14, Naslov:
Moram jos dodati da nesigurni vozaci koji nisu sigurni sami u sebe treba po mome misljenju da sami odustan od voznje jer tako ugrozavaju bezbednost i svoju i drugih. Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 15:27, Naslov:
Ja sam polagala u Aus. i mogu slobodno da kazem da moje polaganje nemogu da poredim sa polaganjem u Srbiji.U isto vreme smo polagale ja i moja tetka ona u Sidu ja ovde.....ona je polozila za pet minuta nije je ni ispitivao......niti je isla daleko provozala se jednom ulicom......da se parkira zna samo pravo Vrlo srecna dok ja sam imala prvo ispitivanje gume ,motor,hladnjak ,brisaci,....zatim pravilno podesavanje sica,(svaku propustenu sitnicu zapisuje)....parkiranje paralelno i u rikverc....stop tabla....i onda ides na voznju ....sve zavisi na koji pravac ides imaju tri gde se obicno vozi za polaganje........voznja traje oko 25 minuta....ides na otvoreno....kroz naseljeno...i kroz centar grada......e kad sve to prodjes vracas se u auto skolu i saznas na cemu si .....Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 15:31, Naslov:
ovde kod mene je jos gore sto se tice polaganja,madam...
a samo polaganje voznje traje oko 1h15min....
znaci nema ulice koju neces izvoziti,auto put...
a parking nije na poligonu nego vozis kroz grad i on ti kaze sad tu parkiraj...
pocela sam sa polaganjem jos pre god ipo,nisam jos nijednom izasla na voznju...
jer nemam vremena...a provizuarna vozacka mi istice 30.3 sledece godine i
ako nepolozim voznju do tad,sve ponovo od prve pomoci itd..
svajcarci su oprezni po tom pitanju... Vruce
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 15:36, Naslov:
A ko si imala vozacku nasu i nisi je odmah prevela imas tu proceduru i kod nas tako je isto prosla moja jetrva....a da li imate i posle polaganja one trening voznje......posle mesec dana pa posle pet meseci i posle godinu dana to sam isto morala proci i to se mora posebno platiti a ako i tada nevozis kako treba imaju pravo da ti oduzmu vozacki.......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Nedelja 14.12.2008, 22:49, Naslov:
nisam imala nasu vozacku,nego ovde u svici prvi put polazem....
imam rok do 30.03.2009...pa sta mi bog da...uhhh
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 00:24, Naslov:
Zavisi valjda i od temperamenta osobe... Ako je neko besan i nadrndan, naravno da ce mu i voznja biti losa... Mislim da to nema mnogo veze sa polom, nego vecina muskaraca ima predrasude, sta ja znam... Ako zena i losije vozi, ako je faca neka je nauci bolje.
Svi moji drugovi su vrlo savesni vozaci, jako spretni i kada sam ucila voznju ucila sam i od njih, bili su jako pazljivi i sve su mi objasnjavali polako, divni su. Mislim da trenutno medju nama nema razlike u voznji, mada priznajem da sam malo nesigurnija od njih, jer ipak imam manje vozackog iskustva.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 00:31, Naslov:
nemam jos polozeno ,da vozim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 13:49, Naslov:
Imam polozeno i vozim, i mrzim kad samo i cujem da zene nikad nece biti vozaci kao sto su to nasi divnii muskarci, Ljuta
to je totalna glupost i prosto se ne obazirem na takve komentare,ne smatram ih relevantnim... Mir
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 114
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 14:28, Naslov:
Vec 15 godina vozim i naravno imam polozeno,za sve ovo vreme nisam imala nikakav udes ili nesto slicno...Jako volim da vozim i uzivam u tome Mir
____________________
M.a.B.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 46
Koliko clanova ima idealna porodica?