Da li ste''hladovina'' ili ''vatra''

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 10:35, Naslov:
Vatra definitivno!Ali,mislim da je to neka vrsta maske,neka zashtita od ljudi da me ne bi povredili jer sam po prirodi jakooo emotivna...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 17.04.2010, 14:20, Naslov:
Definitivno vatra, a to ne valja, brzo planem i saspem u lice sve sto mislim, pa se poslije kajem. To bih najvise voljela promijeniti na sebi jer je to jedva veoma ruzna osobina.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 17.04.2010, 14:29, Naslov:
Hmm Mislim paa ja planem retko kad, uglavnom treba ta osoba bas jako da me iznervira i isprovocira da bih burno reagovala, inace sam dosta mirna i tiha i pokusavam da se postavim u situaciju te druge osobe i da je razumem... iako nekad i ne razumem neke postupke predjem preko toga da se ne bi svadjali. Ali zato kada mi pukne film.... Ljut sam sto dalje od mene-to bolje Vrlo srecna
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Subota 01.05.2010, 22:41, Naslov:
VatraOsmeh. Planem i kad treba i kad ne treba. Vrlo srecna
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 08.06.2010
Datum unosa: Nedelja 06.02.2011, 14:33, Naslov:
ja sam i jedno i drugo,vise sam vatra jer sam ovan u horoskopu ali umem i hladovina ba budem kada treba nekog da ignorisem Osmeh iskreno bolje da sam hladovina bolje je za zdravlje.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 179
Koliko clanova ima idealna porodica?