Ovisnost od interneta i porodicni zivot

Broj postova: 12
Reg. datum: 13.02.2010
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 12:04, Naslov:
Komp i net su samo tu ,kao i mnoge druge stvari da ti pomognu u zivotu,kakva bre zavisnost.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 17:36, Naslov:
Ipak covek treba biti oprezan jer komp moze zaista biti jedna vrsta ovisnosti ukoliko nemamo granice sedenja za kompom.....gledala sam u jednoj emisiji kako se u svetu na hiljade ljudi leci od zavisnosti interneta.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 18:47, Naslov:
Definitivno je vrsta ovisnosti, barem u mom slucaju, kad sjedem za comp. gubim pojam o vremenu ali u zadnje vrijeme pored tooooliiiikooooo obaveza ne stizem da budem na netu duze od 15 min. dnevno i ponosim se sobom zato sto sam uspjela da se malo vise posvetim svim drugim stvarima. Moje misljenje je da za comp. dnevno najvise treba provesti sat vremena, najvise, osim ako sjedenje za comp. nije zbog nekog posla.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 20:33, Naslov:
Kako za koga... Moze biti zavisnost,a i ne mora.. Meni internet sluzi za brze informisanje..Uostalom,tako sam i sluchajno saznala za ovaj forum i jako sam srecna zbog toga jer ovde postoje jako divne devojke i teme su super...
Ne bih rekla da sam zavisna jer ne ugrozavam ni sebe ,a ni druge svojim prisustvom na internetu,mada moram priznati da vecinu vremena na svom poslu,provodim upravo ovde Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Petak 10.09.2010, 15:29, Naslov:
Boga mi i jesam po malo zavisna.Ali svremena na vreme odmorim 2-3 .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Petak 10.09.2010, 15:30, Naslov:
Boga mi i jesam po malo zavisna.Ali svremena na vreme odmorim 2-3 .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 164
Koliko clanova ima idealna porodica?