Čarape na crtu

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 19:59, Naslov: Čarape na crtu
Prve carape pojavile su se 1589, kad je Englez William Lee izumio stroj za pletenje. Nosili su iz uglavnom muskarci. Da bi zastitili svoj izum, kraljica je odredila smrtnu kaznu svakome koji bi odnio stroj iz Engleske.
Tek u 20. stoljecu zena je smjela pokazati svoje noge. Pojavile su se prve pamucne carape, koje su bile tople i jake, a svilene su odavale eleganciju i raskos.
Tek kada je Du Pont otkrio najlon, pocela je prava revolucija u izradi carapa, koja traje i danas.
Duge noge za igranje znaju biti jos fatalnije u dobro izabranim carapama Wink





Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 05:46, Naslov:
Kad sam bila mladja mrzela sam carape u svim mogucim oblicima sem zoknica. Hulahopke su me stezale, grebale, one najlon sam uvek cepala, ode zica, dokolenice mi smetale... blagi uzas.

Sad, kako sam porasla Osmeh sve vise nosim carape. Najvise volim neki dobar minic, cizmice i bombasticne najlonke Vrlo srecna Bas sam pre neki dan uzela jedne braon, mrezaste sa ruzicama. Ko god me je video pohvalio je prvo njih.

Od drugarice za jedan rodjendan sam dobila one samolepljive, crne, hehe... Mnogo su sexy i nosim ih samo u posebnim prilikama Bljak

Za hladnije vreme imam crne i braon grilonke sa radom (kao strikane, na taj fazon).
Imam jedne crne mrezaste, mislim da sam ih jednom ili dvaput obula samo. Mislim da sa njima treba biti posebno pazljiv, da ne bi delovale vulgarno nego prefinjeno, sa ukusom.

Tara, slazem se da brizljivo odabrane carape itekako mogu da doprinesu fatalnosti Wink

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 15:57, Naslov:
Carape, kao carape sa podvezicama ili sa samolepljivom trakom , koja ih god zena obukla, oseti ce se u njima, privlacnije, pozeljnije, samouverenije. Zasto je to tako, morace se debatirati, ali je istina,(ispitanice su odusevljeno potvrdile). Muskarci nece primetiti kakve carape nosite, osim ako im ne pokazete same, ali zene dozivljavaju donji ves i carape kao fetis. Ili se varam?
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 16:12, Naslov:
Evo, da vam ja kao muskarac kazem svoje misljenje. Primetimo mi.
Kad zena nosi bilo sta upadljivo, to skrece paznju naravno. Upadljive mogu biti i sarene carape. To moze biti zabavno. Pogotovo ako obucete nesto "ozbiljno" a carape lupe kontru. To govori o nekoj opustenosti, o duhovitosti. Ali nije to za svaku zenu. Vidi se foliranje.
Kombinacije minica, haltera i mrezastih carapa ne volim. Pogledacu, ali... Kontate?
Ima fetisista i kod zena i kod muskaraca, ali nismo ni tu svi isti. Tesko da ce me "pakovanje" privuci vise nego sama osoba.
E, bas da znate da su iznenadjenja najbolja. Kad ispod farmerki zateknes mrezasto, to je nesto! Osmeh
Lepe ste vi zene, samo ne treba da se puno trosite oko nas. Oblacite se kako vam najvise odgovara i prija. Vidi se po odeci koja zena koliko poznaje sebe, to je poruka. Kako da ocekujem da ce da upozna mene neka koja nije jos tigla da proceni kako izgleda sama Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 16:17, Naslov:
Nisu sve carape upadljive, neke izgledaju kao obicne zenske hulahopke, samo su do vrha nogu. To necete sigurno primetiti kod zenske osobe koja drzi do sebe( nosi ispod pantalona, duge suknje ili pristojne suknje). To je interesantnije sto muskarci to ne primecuju, ali zene to drugacije dozivljavaju, komplikovane smo neverovatno i neobjasnjivoVrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 16:27, Naslov:
E, sad kako da ti kazem... ja bas i ne volim obicne zenske hulahopke. To jedna moja drugarica kaze "mamine carape" Osmeh
Ali ok, ima i prilika i osoba kad to moze da izgleda sjajno.
Sad, to kako se vi osecate, to je nesto sto stvarno ne bih da komentarisem. Mislim, nemam pojma, jer nikad nisam oblacio hulahopke, hehehe...
Kad zena zraci, zraci i sa carapama i bez njih. To hocu da kazem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 21:54, Naslov:
Dejane, nemoj da napravimo od tebe modela za "Udarnik"! Osmeh Ovo je temica za čarapice, a ti o zračenju...Osmeh
Slažem se da je neukusno kombinovati miniće, visoke štikle, haltere, mrežaste čarape, pa još i zveknuti dekolte pri tom. Može to ako je ženi cilj da za njom trube kamiondžije dok šećka ulicom. Osmeh
Ja volim provokaciju na sebi, ali retko se odlučim za dve.
Ne znam da li ste svi gledali film "Piano"... Ako se sećate one scene kad glavna junakinja svira klavir, a njen dragi se sagne da nešto pokupi sa poda. Ugleda rupicu na njenoj običnoj pamučnoj čarapi, kroz koju se tek nazire njena noga. Uuu, kako je to dobro prikazano. Za mene je to jedna od najerotskijih scena ikad snimljenih, a da je prikazano tako malo, slobodno se može reći skoro ništa. Znate poentu, neću da pišem... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 22:14, Naslov:
I ja volim provokaciju ali diskretnu, dobro skombiniranu, bez vulgarnih dodataka. Mozda sam staromodna ali ti vulgarni dodaci mi nekeko pokvare dojam o osobi koja ih nosi. Mozda ta osoba u sustini i nije losa ali jednostavno, osjetim neki negativan naboj. Ipak sam za diskretnu i promisljenu kombinaciju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:18, Naslov:
Nikad ne obuvam čarape ispod pantalona , tako da celu zimu provedem u farmericama i zoknicama! Tako sam navikla !
Kad ih kombinujem sa suknjom volim diskretnu šaru sa strane (grančice kao u bršljana) ili diskretan dezen .Ne volim previše sjaja ali ni one mat. Vrlo mi je važno da ih dobro uklopim iz ostalu odeću ali i uz obuću.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:21, Naslov:
Meni je mnogo smesno kad modni kreatori komentarisu kako su se poznati obukli, pa kad kazu za zene koje obuju carape sa likrom da im noge lice na virsle Bljak

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:26, Naslov:
Ovo poredjenje je baš dobro!!! Stvarno tako izgleda! Grozno!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:32, Naslov:
Evo jednih zanimljivih čarapa na "kocke ":

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 04:07, Naslov:
Dobre noge maculi Osmeh Tvoje su izazovne, a ove su mi zanimljive.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 04:53, Naslov:
Hehe, opet ja u carapama... Al samo da se ovrnem na one Tarine dokolenice. Zamislite da meni Zvezdasu dođe riba na sastanak u Partizanovim dokolenicama! E to se zove provokacija!!! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 04:56, Naslov:
Pisala sam da sam sklona promisljenim provokacijama Osmeh Zar nije na kraju stos jedino u tome da pali Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 05:33, Naslov:
Pali, pali! Ne bi ona to duze nosila od vremena kolko je potrebno da se skinu! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 05:35, Naslov:
Ajde, valjda bi joj dozvolio barem do prvog poluvremena Osmeh

A ovaj, provokativna sam samo sto se garderobe tice :cool: Inece, ne.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 05:38, Naslov:
Hehehe, da nije tema o carapama odgovorio bih ti na provokaciju o tvojoj provokativnosti! Osmeh Al necu da nasednem na provokaciju Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 05:57, Naslov:
Provokativne ove čarape! Samo da se vidi gde je crta Osmeh

Žene, šta vi imate protiv likre? Pa u normalnim postotcima ona je ok. Čarapa lepo naleže uz nogu i ne može da se desi da vam se umota oko članka, a nema valjda goreg od toga.
Drugo su one sa velikim procentom u kojima noge stvarno izgledaju ko viršle...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 06:39, Naslov:
Darstika, bas na te sa velikim procentom sam mislila Vrlo srecna Volim likru, volim da se malo presijava.
Evo tih virslica Osmeh




____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 156
Koliko clanova ima idealna porodica?