Moda za trudnice

  • 1
Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 28.10.2007, 05:08, Naslov: Moda za trudnice
Vec nekada su pjesnici opjevali posebnu ljepotu trudne zene, koja vjerovatno ima korijene upravo u cinjenici da prava ljepota dolazi iznutra. Ta ljepota najvidljivija je upravo u trudnoci. Uzivajte u vlastitoj zenstvenosti, ponosno je pokazite i ne dozvolite da vas pri tome bilo sta sputava Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 19:13, Naslov:
Opazam da malo trgovina nudi posebnu konfekciju za trudnice i ono sto je u ponudi cesto je preskupo, obzirom da se ta garderoba nosi samo par mjeseci. Zbog toga je puno prakticnije kombinirati komotne modele koje se moze naci u redovitoj prodaji ili sasiti nesto po svom ukusu.
Meni su bili najdrazi oni komadi odjece koje sam sasila sama. Haljini cvjetnog dezena dodala sam veliki bijeli ovratnik i opet bila sva po modi , jednobojnoj haljini ili tricetvrt hlacama, sarene carape ... Osmeh
Kako vi rjesavate te (za zene najvece) probleme ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 21:18, Naslov:
I ja sam Tara u trudnoći prepravljala odeću.Moj najveći hit je bio da sam odsekla pojas na farmericama i onda našila široki deo od elastičnog materijala koji se lepo širio do kraja trudnoće a gore sam nosila široke košulje i tunike!Porodila sam se i sa jednim i sa drugim detetom jula meseca pa sam letnji period provela u haljinama koje sam šila tako da sam ih krojila ravno a onda do grudi ih štepla gumenim koncem(žabice) .Čak i posle trudnoće sam mogla da ih nosim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 21:43, Naslov:
Meni je ta aktivnost bila najdraza. Ideje sam dobivala iz Burde. Ne znam da li jos izlazi, tada se je dalo kupiti Burdu za trudnice. Mislim da svaka uz malo truda i maste moze izgurati i tu fazu svog zivota lijepo i moderno obucena, narocito ako doda neki svoj detalj i zanimljiv nakit ili maramu, sal.

Profil

Posaljite privatnu poruku

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 228
Koliko clanova ima idealna porodica?