Kuhinja

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 02.02.2009, 17:44, Naslov:
mi smo isto pravili kuhinju po meri trula visnja je boja i svidja mi se

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 02.02.2009, 17:51, Naslov:
Ah,mene ceka za jedno mesec dana uredjivanje kuhinje,jedva cekam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 03.02.2009, 10:19, Naslov:
Kod mene je zidana kuhinja i sva u starom stilu da ga tako nazovem,volim biti u njoj jer je uradjena onako kako sam htela
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 03.02.2009, 11:29, Naslov:
To je ipak najbitnije,jer ipak zena u njoj najvise provodi vremena tako da kuhinja i treba biti onakva kakvu zena zeli.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 00:09, Naslov:
volim kuhinje,koje su velike,moja je nazalost mala Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 14:43, Naslov:
moja kuhinja je u jako zivim i veselim tonovima,zid zut a elementi svetlo zeleni...ali nekako mi se cini da se u kuhinji uopste ne zadrzavam,osim kad spremam jelo i perem sudove...vise volim dnevnu sobu za opustanje i druzenje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 16:52, Naslov:
Velika zelja mi je da imam veliku kuhinju,sa onom radnom plochom na sredini da mogu da lupam meso ko chovek Vrlo srecna I da ima ogroman crni frizider,i tako sve neke fensi stvarchice...Ali,nazalost,moja kuhinja je mala,skoro sam je renovirala i super je ispala...Boja je crveno,sivo, crno i plochice su fantastiche,crne sa sivkastim sharama koje liche na neke tribale,nemam pojma..A na sredini imaju crvenu staklenu lajsnu koja daje shmek chitavoj kuhinji...Ne znam kako da postavim sliku da vidite...Nije nishta preterano,ali je lepo.. Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 07.03.2010, 00:31, Naslov:
Moja mala kuhinjica,je takva kakva jeste...malecna...bila je u sklopu stana,takvu sam je zatekla...a sada je moje malo carstvo...Bela je,ima sve sto mi treba,osim ( OSIM ) pecnice,tako da ne mogu da pecem ono sto najvise volim...morali smo da kupimo mali pekac,za takve stvari...inace,dragi i ja,cesto se vrtimo u njoj,spremamo zajedno,ne cesto,ali...i volim je...
Moja kuhinja iz snova bila bi veeejiiikaaa,i sto kaze Jekalina sa onim stolom u sredini da mogu da lupam meso ko covek Vrlo srecna
Inace...kuhinju kod roditelja pamtim,pre svega kao centar zbivanja! Bila je u sklopu dnevne sobe,malko odvojena,ali tu se "narod okupljao" e,htela bih tako nesto! Sramni
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 23.02.2011
Datum unosa: Sreda 23.02.2011, 20:38, Naslov: Kuhinje...
Meni je i danas kuhinja glavni deo kuce, jako vodim racuna o njoj. Menjam je svakih 2-3 godine. Mozda mi je to malo preslo u opsesiju jel to mi je i posao time se bavim. Ma da po meni cim udjes u neki stan vidis losa kuhinja to dosta govori o onima koji zive tu. Znam da neki ljudi nemaju mogucnosti da na to trose dosta para ali je barem mogu drzati cisti u urednu.
____________________
kuhinje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 111
Koliko clanova ima idealna porodica?