Letnje ljubavi...

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 08:38, Naslov:
Ih letnja ljubav....Wub...imala sam takvo iskustvo.Naravno nije dugo trajalo jer smo bili klinci i daleeeeko,ali mi je ostalo u secanju.
Daklem bilo je to pre....ne secam se tacno pre koliko godina,ali 'ajde neka sam imala 19.Tek raskinula sa jednim deckom i zaputim se kod dve drugarice(grkinje) u Solun.Jul mesec,savrseno!!!Prvog dana upoznam njihovog brata od tetke,crn,visok....ih!I tako se on zatreska u mene...naravno da me nije ostavio ravnodusnom jer je bio stvarno prelep....i tako se spremale nas tri jedno vece da izadjemo,kad bam pojavise se njegovi na vratima....u tom momentu zvoni telefon jednoj od drugarica i vidim ja ona se nesto domundjava sa nekim(ja tada naravno nisam imala poooojma da pricam grcki)....doslo vreme da se krene kad one mene poslase da ih sacekam ispred dok one isparkiraju kola....kad ja tamo,a on sedi u kolima i ceka i smeska se.U tome izlaze njih dve...klasicna fora " ne mogu da upale auto",da ja idem sa njim a njih dve dolaze....Naravno nije mi trebalo dva puta reci....odveo me na najlepsu plazu pored Soluna,na neke stene....pricali smo do besvesti...ja zaboravila na moje drugarice,a i one na mene( a nisu mi ni bile bitne tada Vrlo srecna...)....i tako desio se taj poljubac na mesecini uz sum mora....i sve se zavrsilo na tom poljupcu...ja posle otisla kuci,za Bg.....dopisivali se ali kao sto rekoh daljina,skola...eh mladost-ludost!!!Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 11:06, Naslov:
Vrlo srecna

Letnje ljubavi,letnje avanture... Svi smo kroz te faze proshli Vrlo srecna
Ja se secam da sam imala mozda 17 godina kada sam ishla sa 2 drugarice u Split... More,sunce,mi mlade,a neiskusne,sveze ko rosa u podne Vrlo srecna Da se manem opisivanja i predjem na stvar.. Prishao nam neki dechko na plazi,lep ko lutka,plavkast,extra zgodan,plochice na stomaku,prozirno plave ochi..Secam se,zvao se Stanko... Bio je sa nekim drugarima,i mi se dogovorimo da izadjemo uveche sa njima..I tako sve tri se zaljubimo u njega i prichamo shta i kako.. I dogovorimo se kome pridje,nema ljutish Wink Krenule mi uveche da se spremamo,pa nabacile shtikle,a ja pojma nisam imala da hodam(a nisam iskusna ni dan danas),ali eto... Doshle mi u neki klub,naruchile pice,kad eto ti,on mene za ruku!!!Ja se unezverila!Mi krenuli ka plazi,a ove dve htele da me ubiju Vrlo srecna Ja onako smotana izvukla premiju,a one ostale sa ovom dvojicom njegovih drugara.. Vrlo srecna I tako,toplo veche,mi na plazi,ljubili se,chini mi se celu noc Wub Bash mi je bilo lepo Wub Samo,dechko je bio stariji od mene i hteo je da ..hm..znate... Ali,tad sam josh bila nevina,pa nisam htela da to bude tek tako..Razmenili smo brojeve,ali eto,on je bio u Hrvatskoj,ja u Srbiji i sve je ostalo na dopisivanju dok jednostavno nismo izgubili kontakt.. E tog leta,upoznala sam dechka u Beogradu sa kojim sam ostala 3 godine i sa kojim sam izgubila nevinost..Ali,to je neka druga pricha Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 19:04, Naslov:
E, zene... A, ja nisam imala letnju, morsku avanturu...
Ali, ide leto.. Ko zna? Noktici
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 21:00, Naslov:
Aj pa da se upises i ovde u klub...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 108
Koliko clanova ima idealna porodica?