Razlika u godinama!

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Nedelja 20.06.2010, 02:21, Naslov:
pa dobro sve zavisi kakva je osoba s kojom si i da li je odrasla..sta ce meni neko ko ima i 30 godina ako je u mozgu plicak..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sabac
Broj postova: 15
Reg. datum: 19.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 22:17, Naslov:
Zasto da ne.Nikada se ne zna ko ti je prava ljubav.Postoje neki muskarci koji mnogo mlađe izgledaju za svoje godine.A postoji puno nezrelih muskaraca danas,a nekim zenama treba neko na koga ce moci da se oslone..Nema pravila
____________________
Milica Šerek

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 16:34, Naslov:
Svi znamo da muškarci malo kaskaju za nama( mada nije pravilo) i zobg toga sam uvijek za to da muškarac bude stariji kako bi bolje razumio ženu i kako bi bili na istom intelektualnom nivou. Ponovo kažem to nije pravilo jer ima i dosta obrnutih situacija ali je ipak više ovih prvih. Kad sam bila mlađa (16-17god) odgovarali su mi oni koji su stariji 3-4 godine mislim da bi mi sad odgovarao neko i od 10 godina stariji da nisam upoznala jako zrelog momka koji može da mi parira.
Najbolji ljudi su uvijek djeca. Ako neko gleda crtane a nije dijete znači da je neiskvaren i u suštini dobra osoba tako da sam ja mišljenja da ne treba zapostavljati dijete u nama. Ja npr. još uvijek volim mede, i ne stidim se toga. Ne mogu da im odolim a volim da gledam i dugometražne crtane tipa Pepeljuge, Snježane i 7 patuljaka, Trnoružice...i moj dragi isto, i meni se to sviđa.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kragujevac
Broj postova: 4
Reg. datum: 15.09.2010
Datum unosa: Sreda 15.09.2010, 21:33, Naslov:
...po mom iskustwu godine nisu bitne ako se stwarno wolite naci cete nacin da budete zajedno....ja odobrawam tu razliku u godinama...samo narawno bez preteriwanja..na kraju krajewa mi kad se zaljubimo ili kasinje zawolimo ne gledamo koliko taj neko ima godina wec samo njega kao osobu...godine na kraju swega nisu uopste bitne...
____________________
Andjela

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 9
Reg. datum: 16.10.2010
Datum unosa: Subota 16.10.2010, 18:21, Naslov:
Od mene je moj dragi stariji 8 godina, na pocetku nase veze svi su mi govorili da ce nam veza brzo puci jer je on dosta stariji od mene, ali to je totalna budalastina, nama je fenomenalno u vezi, kapiramo se i 22-og cemo proslaviti trogodisnjicu veze. Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 16.10.2010, 22:11, Naslov:
...su potpuno nebitne,.... HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 23.11.2010
Datum unosa: Utorak 23.11.2010, 16:42, Naslov:
Moja ljubav je od mene stariji 9 god.Ja 26,on 35.Na pocetku je nesto stalno kukao-te mnogo sam mladja,ostavicu ga kad ima 60 i vise mu se ne d...Osmeh,pa kako cu kad on umre....i tako sve neke nebuloze.Meni ta razlika nije nikakav problem,uvek su me privlacili stariji i iskusnijiVrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Sreda 24.11.2010, 13:02, Naslov:
I moj je od mene stariji 9 godina....i odlično se slažemo!!!
Generalno, muškarci kasnije sazrevaju u odnosu na nas, i zato mislim da je određena razlika u godinama čak i poželjna da bi veza, odnosno brak bio jako skladan i uspešan!!
Moje iskustvo mi je tako pokazalo....Ali....pravilo je da nema pravila! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 31.01.2011
Datum unosa: Subota 12.02.2011, 17:19, Naslov:
Slažem se da razlika u godinama nije bitna ako je prava i iskrena ljubav.
Imala sam momka koji je bio stariji od mene 4 god,a i momka koji je bio mladji 2. Bilo mi je isto jer nisam gledala na razliku već na razumevanje,poštovanje....
Moj otac je bio stariji od majke 13 god ali se nešto nisu razumeli.
Moj suprug je stariji od mene 7 meseci i savršeno dobro se razmemo.
Ja ne bih mogla da budem sa dosta mladjim muškarcem a svaka čast ženama koje to mogu. Meni to nikada nije bilo jasno. Desilo mi se da mi se "nabacivao" muškarac koji je bio 7 god.mladji od mene,bio mi je simpatičan,svidjao mi se ali baš zbog te razlike nisam mogla da budem sa njim.Valjda blokada u mozgu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Sreda 02.03.2011, 00:02, Naslov:
2 godine mada se on ponasa kao da sam ja starija od njega 10000 godina.
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 18.02.2012
Datum unosa: Subota 18.02.2012, 19:48, Naslov:
Imam 17 a on je stari od mene 11 godina sto znaci da ima 28...Osmeh Nismo u vezi al muvamo se stvarno,stvarno je predobar prema meni imala sam dosta mladjih momaka al nije to to,nisu zreli neozbiljni su.Mislim da to nije neka strasna razlika da je to ono bas taman,i osjecam se nekako sigurno kraj njega Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 19.02.2012, 19:06, Naslov:
Hehe Julija lukavi su to muskarci, znaju kako, naravno da se osecas sigurno, zna taj sta hoce...samo ti savetujem cuvaj se, otvori cetvoro ociju..
Po meni svaka prevelika razlika ce pre ili kasnije doci po svoje, znam sta pricam..
Jeste, kad se zaljubimo srce ne vidi godine, ali kad se razaberemo iz ruzicaste magle razum je tu! Svaka generacija je prica za sebe i sto je razlika veca gore ili dole pre ili kasnije ce doci do sukoba generacija..
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 20.02.2012, 21:38, Naslov:
Slazem se sa Andemonom 100 %, najbolje je ostati u krugu svoje generacije, ako ste za ozbiljnu vezu. Heh znaju ti stariji tacno sta da kazu i kako da pridobiju devojku koju zele, kroz sve i svasta su prosli, a ti si jos uvek puno mlada iako ti se mozda ne cini tako u ovom trenutku Osmeh u svakom slucaju, samo oprezno Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 7
Reg. datum: 01.03.2012
Datum unosa: Petak 02.03.2012, 14:58, Naslov:
Mnogi imaju predrasude u vezi sa godinama. Ja imam u okruženju mnogo ljudi koji su u braku ili stabilnim vezama dugi niz godina, ponekad je devojka/žena mlađa, ponekad muškarac stariji 10 godina. Zar je to toliko bitno? Volite se ljudi i zaboravite šta piše u ličnoj karti.
____________________
http://www.roze.rs/

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 18.02.2012
Datum unosa: Utorak 13.03.2012, 21:47, Naslov:
"Andemona" razumijem ja tebe i ja sam bila jako jako gruba u pocetku uvijek sam mu srezala,da li si ti normalan znas li ti koliko ja imam godina,sta ce ljudi reci oko nas..Al on je uvek na nekakav lep nacin meni hteo da dokaze zar je bitno sta ljudi kazu bitno je sta mi zelimo...I onda sam tako pocela vremenom da razmisljam i razmisljam pricala sam sa ljudima razlicite dobi,neki su rekli ne on nije za tebe ma kakvi,neki su rekli pokusaj mozda on stvarno to oseca prema tebi..Osobu znam jako dobro ocjeniti cim je vidim,on je jako dobra osoba i osjecajna..Jedino sto sam ja sad odlucila jeste njega dobro upoznati jer do sad se jako lepo slazemo i ne zeli nista protiv voljno zeli sve da bude zajednicka odluka i to je jako lepo od njega Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 14.03.2012, 16:10, Naslov:
Da, mnogim muskarcima imponuje mladja zena, a ja sam ti rekla da budes oprezna zato sto jako dobro poznajem muskarce, koju su 95% mog drustva. Ja ne sumnjam u tebe, niti te podcenjujem, ali ti kazem ovo ti ces tek uciti sta je zivot i setices se mojih reci kroz desetak godina. Osnovno o muskarcima je NIKADA IM NE VERUJ potpuno, nikada se ne prepustaj 100% bar dok se ne dokazu na svim poljima. U tvojim godinama i mene su privlacili stariji muskarci, pa je i moja prva velika ljubav bio neko 9 godina stariji od mene. "Vukli" smo se tako par godina, on off jer iako je dobro umeo sa mnom uvek su postojale neke nesuglasice, a sada znam i zasto.. Ja sada ne zelim da pricam negativno za tvoju vezu, jer mozda ona i bude uspesna, puno faktora tu postoji, samo zelim da budes jako, jako oprezna kao sto bih savetovala svojoj kcerki.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 18.02.2012
Datum unosa: Cetvrtak 15.03.2012, 21:49, Naslov:
Hvala ti na savetima punoo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 159
Koliko clanova ima idealna porodica?