Da li verujete svom muskarcu?Da li vam je veran?

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.02.2010, 21:18, Naslov:
nikad se nezna....nikad ne reci nikad....sve je moguce.....
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.02.2010, 23:32, Naslov:
Nevin dok se ne dokaze da je kriv. Ja vjerujem ali ne potpuno, uvijek treba biti na oprezu. Treba vjerovati ali ne slijepo jer smo ipak samo ljudi, pravljenje ljubomornih scena ga samo moze gurnuti u narucje neke fine, njezne, koja mu VJERUJE i koja ne histerise, zato, ne dozvolimo da pravimo problem tamo gdje ga nema.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 00:49, Naslov:
Uvek na oprezu Wink
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 09:28, Naslov:
Ne mogu da kazem da mu ne verujem...verujem mu.Imala sam uzasno iskustvo iz prethodne veze i mislila sam da nikada necu verovati vise nikome.Hvala Bogu moj puz mi je na hiljadu nacina dokazao da mogu da imam poverenje u njega...ali nikada nije na odmet da mi ponovo dokaze...zato mu nisam rekla da mu verujem 100%.Da se ne bi mnogo opustio...bas sam zloca!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 02.03.2010, 22:41, Naslov:
Ja sam svom rekla iskreno, sebi vjerujem 90%, tebi posto jako puno vjerujem vise nego drugima vjerujem ti 80%, jao kako se naljutio... uglavnom shvatila sam da nema potrebe za nepovjerenjem, zasto sebe muciti ako nema razloga ni povoda.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Subota 01.05.2010, 22:55, Naslov:
Vjerujem ali en slijepo. Zjaedno smo preko 3 godine i nikad ali bas nikad mi niej ni dao povoda da posumnjam a meni su iance sto bi rekli cetvere oci otvoreneOsmeh .Shvatila sam da ne treba traziti problem gdje ga nema i uzivati u zivotu.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 11:45, Naslov:
Imamo potpuno obostrano poverenje......uostalom ne moze se spreciti i predvideti nesto sto se moze desiti niti mogu garantovati dokle ce trajati njegova ljubav i iskrenost jer zivot cesto donese nepredvidjene situacije......do sada je sve ok i nas brak se zasniva na razumevanju i poverenju......dat cu sve od sebe da tako ostane ali moras biti i spreman u zivotu da moze i sve da se okrene naopacke......uzivam u ljubavi dok traje.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 12:12, Naslov:
Naravno treba uzivati u ljubavi i ne dozvoliti da nas neke crne misli okipiraju,, ili da bjezeći od toga upravo na to naletimo jer govoreci o tome na neki nacin samo to prizivamo
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 12:49, Naslov:
Verujem mu u potpunosti , bez sumlje . On je osoba kojoj se moze verovati , to je dokazao milion puta !
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 13.08.2010, 15:12, Naslov:
Mislim da ne treba traziti problem, posebno tamo gdje ga nema. Osmeh Nemam potrebe da budem nepovjerljiva jer zaista imam predivnog dečka i sama pomisao da bi me prevario je nekako smiješna, eh u to ne vjerujem a njemu vjerujem. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Petak 13.08.2010, 15:15, Naslov:
Vjerujem 100%
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 00:28, Naslov:
Verujem dok se ne dokaze suprotno Crveni karton
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 18:23, Naslov:
Verujem svom mužu da mi je najbolji prijatelj. Ne verujem da me ne bi prevario kada bi mu se neka žena dopala više od mene i kada bi se kockice složile. O toj vrsti neverstva i ne razmišljam. Prosto mislim da ako me više ne bude voleo, da ću to znati...Srećna sam ovako, a šta će se desiti u budućnosti?! Možda ja njega više neću voleti jednoga dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 23.11.2010
Datum unosa: Utorak 23.11.2010, 16:47, Naslov:
Verujem,ali uvek sa dozom rezerve.Nekada ne mogu ni samoj sebi da verujem 100%,tako da....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Sreda 24.11.2010, 12:57, Naslov:
Da se ne lažemo, ako dozvolimo sebi da postanemo zapuštene kokoške, koje svakodnevno kljucaju u glavu gde je bio, šta je radio, sa kim, zašto je uradio ovo a ne ono...itd., naravno da mu ne treba verovati, jer će sigurno otići drugoj! Ali, problem je u nama!
Prema tome, ja se držim one čuvene da ako muškarac ima sve pored svoje žene (devojke) neće imati potrebu da popunjava nedostatke sa strane!! I obrnuto! To važi i za nas!
Svoje vreme trošim na to da mu budem savršena u svakom smislu (tj. bar blizu savršene), a ne na razmišljanje da li mu treba verovati ili ne!
Ja svom verujem, jer verujem u sebe!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 26.11.2010, 11:39, Naslov:
Jako dobro receno Tajra, slažem se. To nije bas lako ali treba se truditi. Zdravo
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Petak 26.11.2010, 12:36, Naslov:
Naravno da nije lako i istina je, treba se puno truditi...ali ništa lepše od ishoda tog truda- srećan i zadovoljan NAŠ muškarac. Onda smo i mi zadovoljne!!
Pozzz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 28.11.2010, 23:35, Naslov:
Najbitnije je da smo mi sretne i zadovoljne da mi PRVENSTVENO SEBE USRECIMO jer ako smo mi sretne i zadovoljne imat cemo dobar odnos sa svima ne samo sa nasim muskarcem, ne treba se toliko ni truditi, zlatna sredina. Treba dati prostora da se oni trude. Vrlo srecna Ipak smo mi njezniji pol, kao cvijet koji zahtjeva njegu. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bg
Broj postova: 40
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 21:35, Naslov:
Da.
____________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 190
Koliko clanova ima idealna porodica?