Udvaraj mi se slobodno...:)

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 22:15, Naslov:
Pa pravi smisao sms poruka je u danasnje vreme u tome da se partneri tim putem dogovaraju o nekim stvarima jer se drugacije preko dana jednostavno ne mogu. Nemojte zaboraviti na obaveze i da je radni dan dug.
To, da su mnogi iskoristili priliku za sms poruke malo drugacijeg znacenja je samo dokaz naseg prilagodjavanja tempu zivota.
Pored kompa su sms poruke najbolji pa i najjeftiniji nacin za odrzavanje veza na daljinu kojih danas ima sve vise.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 05:47, Naslov:
Slovca na racunaru su zasluzna sto smo ponekad u prilici da upoznamo nekog koga inace ne bi mogli, a pokaze se da je vredan svakog slovca Osmeh
Tako da, Tara, kuckanje je samo moderan i efikasan nacin da se romantika uvuce u nas zivot, ko nekad sarena pisma u ormare. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 19:39, Naslov:

Imas pravo, taj moderan nacin je sad postao dio nase svakodnevnice. Upravo zbog tog nacina komuniciranja dogadja se da sve vise parova zapocinje spojeve na slijepo, a cesto zavrse i brakom.
Mozda ovo i nije los nacin upoznavanja, jer su izuzeti svi vizuelni efekti koji su nekada zavaravajuci. U stvari, net je postao neobican nacin cak i za muvanje. Prvo se upozna dusa, pa tek onda tijelo Osmeh
Meni je to nekako cudno, jer volim opipljive stvari Wink Ovako sam brzo zbunjena.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 19:46, Naslov:
Tarice, nisu izuzeti bas sve opipljive stvari Osmeh Evo da ti ja, kao neko ko ima iskustva u tome, objasnim hehe! Imas kameru pa mozes da vidis s kim se dopisujes, imas mikrofon pa mozes i da ga cujes Wink Jedino ne mozes da ga njuskas, to mora da saceka dejt uzivo.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 19:48, Naslov:
Vuno, uzalud me tjesis tim modernim nacinima prodavanja magle Osmeh Ja dok ne opipam nista ne vjerujem Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 20:11, Naslov:
Cekaj Vuni, zar nisi jednom rekla da je njuskanje (citaj- mirisi) veoooma bitno. Pa zar imas strpljenja da cekas dejt uzivo da bi njusila? Osmeh. I sta ako vidis da to nije to?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 20:28, Naslov:
Vidim ja da je Tara old school Osmeh

Da baladi, naravno da je njuskanje vazno. Ali kazem da to ne mozes preko neta, to je nedostatak net komunikacije. Onda sto pre ugovoris dejt, cim vidis da je sladak i da ima seksi glas Vrlo srecna Nema cekanja!
A ako ga onjusis pa to ne bude to... nista... odnjuskas dalje Wink Posle stavis be right back, pa away... pa off line...
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 20:46, Naslov:
Koliko god net ličio na šarena pisma koja brzo stizu do željene adrese, uz svu dodatnu modernu opremu vizualizacije i prisustva zvuka...ipak sam za starinsko upoznavanje uživo.Nekako je sve na netu u magli i više pretpostavljaš o nekome jer on ne mora biti onakav u stvarnosti kakav je dok kucka. Možda vežba osmeh pre nego što uključi kameru a možda elektronika učini glas senzualnijim, lepšim nego u prirodi...A nema ni mirisa, kao što reče wooony...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 22:20, Naslov:
Tara je ziheras i u pravu je.
Treba prvo opipati sve te skrivene kvalitete Wink

Ponekad mi net dodje kao mali oglasi. "Mlad intelektualac, neopterecen prosloscu, natprosecno nadaren, nepusac, antialkoholicar, romantican, sportski gradjen, vlasnik sportskog auta, sa vlastitim stanom trazi..."

E, pa onda se pitas kako to da mora traziti Wink


Kad na kraju ispade ovako:

Veciti student u tridesetim godinama (mlad intelektualac), rastavljen (neopterecen prosloscu!), natprosecno nadaren (u trosenju novca), nepusac (posle svake popusene cigarete prestane pusiti), antialkoholicar (lecio se od alkoholizma), romantican (sanja svinja o kukuruzu), sportski gradjen (na starim slikama), vlasnik sportskog auta (polovan, tatin auto iz devedeset i neke), sa vlastitim stanom (garsonjera nakon bakine smrti).

Eto Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.12.2007, 22:22, Naslov:
Eeee Maculi, on i u prirodi moze da se pretvara da je nesto sto nije! Mozda se spremao 3 sata za sastanak, pa dosao ispeglan, cist i okupan a u stvari uopste nije takav. Zato ga ti lepo iznenadis ukljucivanjem kamere u po bela dana, ranom zorom, pred spavanje, da nema vremena da se oceslja i umije Vrlo srecna Onda ga vidis neobrijanog i u pidzami...
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 00:18, Naslov:
A možda je baš takav, neobrijan i u pidžami , mnogo sladji nego ulickan???Hehe...ne volim ulickane..Treba bar kilogram soli pojesti s nekim da bi mogao u potpunosti da ga upoznaš kakav je i šta ( ti) misli...
Kao po pravilu svi mi u početku volimo da se prikažemo u najboljem svetlu . Kad se baterije od rasvete istroše , kad skinemo svoju ljušturu "ja sam savršena osoba" ostajemo razgolićeni u svojoj pravoj prirodnosti i u stvarnosti i na netu .Pa kome se dopadnemo a kome ne....I ja se sebi najviše dopadam u pidžami ..Pospana ne filozofiram toliko!!! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 12.01.2008, 15:11, Naslov:
Hehe, ko zna kakav je tek kada se obrije i skine pidzamu Wink

Procitala sam par zanimljivosti koje ce mozda zanimati muski rod.

Ako ste muskarac, onda pozor ! Zene mozete usreciti jedino na taj nacin da je svaki dan pazljivo slusate barem 30 minuta.
Ovo sigurno nije istina, ali autor tvrdnje kaze da je zenama dovoljno samo 3 sekunde da se zaljube Heheheh
Eto, isti autor tvrdi da se najvise zena uda upravo u 33. godini.

Ovo nije lose: Svaka zena neka si priusti barem jednom mjesecno zajednicki vikend sa kolegicom. Zasto? Zato jer mogu do mile volje pricati i tracati, zene to obicno rade zajedno, sto po tvrdnjama autora ovog teksta, pomladjuje kozu Osmeh

Mozda nama upravo caksanje na ovom forumu pomaze da smo tako zategnute Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Subota 12.01.2008, 21:33, Naslov:
Odveo sam danas svoje zaposlene na rucak.Cirka 14-oro u jednom objektu.Da zamezimo u pauzi rada.Konjobarcic kod mene.20-ak godina.Intelekt sklopljen na 3 dela.8+8+8.Spavanje+rad+zajebavanje.Kaze mi ovako:''Sefe, moj jedini zivotni cilj je da k....em!''.Sve ih kaze, najurim i sve mi se vrate.Pazi teze.Hm.
Znate sta je cudno?Sto ja znam da mene sinovac konobarski ne laze!
U sustini nema tu mnogo filozofije, svi leptirici, opnokrilici, visoko i nisko letaci, ljubicice i ostalo rosno cvece koje nikada uvenuti nece, romantika, tatar-bifteci, sampinjoni i barikirana vina, iskre u ocima...., sve ima samo jedan jasan cilj.Da neko krese, ili da neko bude kresen.
Prema tome, ja mislim da su poslednji postovi na tu temu,opisi, faktickih zivotinjskih nagona za drugom stranom, ili ti osobom.I to je odlicno.Volim takav nacin razmisljanja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 1
Reg. datum: 29.01.2008
Datum unosa: Utorak 29.01.2008, 18:59, Naslov:
Citat:
Žene su sklone da se i nerazmišljajući, skoro instiktivno brane od lepih reči koje su im upućene.


Ja jako volim kada mi neko uputi neku lijepu rijec...i mislim da ne postoji djevojka,zena kojoj to ne godi....Tada zna da ima nesto na njoj sto plijeni paznju drugih ljudi,da je pozeljna u drustvu sto fizicki....Da drzi do sebe i da dobro izgleda...i nije mi jasno kako to nekome moze smetati....smeta ako su komplimenti,smeta ako su uvrede....nidje veze....
____________________
Uvek sam htela divlje,a terala pitome,zbog toga se srce moje ne daje nikome!!!!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 92
Koliko clanova ima idealna porodica?