Kako uskladiti sve obaveze

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 16:42, Naslov:
Citat:
Ima li neko savet za mene? Ukazala mi se prilika za posao gde big za 6 meseci mogla zaraditi veliki novac, koji inače nikada ne bih mogla da zaradim. Morala bih da ostavim dete na 6 meseci i posao je rizičan po zdravlje(radi se u tropskim uslovima...)
Očajna sam. Šta da radim


To moras sama da odlucis. Teska je odluka, ali to je samo na tebi! Sto je najvaznije , da li si sigurna za taj posao jer da nije mozda neka prevara. Da sam na tvom mestu ne bih prihvatila zbog takvih uslova i razdvojenosti od deteta! Nemam dete, ali mislim da ne bi mogla. Ne znam o kakvom mestu je rec, ali po tvojoj izjavi bi rekla da je neko opasno. Izes te sve pare ako pokupis malariju ili sta vec ima!
Dobro razmisli i srecno!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sabac
Broj postova: 35
Reg. datum: 17.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 17:58, Naslov:
i ja bih samo dodala na ovo sto je biksi napisala ,da li je to bas tako kako su ti rekli? Mnogi obecavaju veliku zaradu a na kraju se samo ispostavi da si prevarena....moj savet ti je da dobro razmislis a pogotovu sto imas dete i dal je to sve vredno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 20:12, Naslov:
dete je na prvo mesto
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 20:17, Naslov:
nikada se ne bih uputila tako daleko, toliko je bilo prica o prevarama i oduzimanju pasosa ljudima koji odu, pa ne mogu da se vrate...bas nikada...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 22:27, Naslov:
Na takav posao bih mogla pristati jedino ako bi mogla samnom ici i moja porodica...drugacije ni u snu...veliki je to rizik.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 18:40, Naslov:
Posao je siguran.Radila bih kao lekar preko Organizacije Ujedinjenih nacija . Pričala sam sa kolegama koji treba da idu i poznaju ljude koji su tamo. Pare su sigurne, ali rizik po zdravlje je prevelik.U svakom slučaju u pravuste što se tiče deteta. Od kada sam dobila ponudu samo plačem kada god pomislim na razdvajanje..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 23:41, Naslov:
Draga moja drandras,onda moras sama prelomiti i uraditi onako kako samo ti mislis da je najbolje.
Secam se kada je moja najstarija cerka imala 6 meseci,a ja sam zbog teske novcane situacije morala poceti da radim ... Izdrzala sam celih sest meseci i dala otkaz.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Sreda 25.03.2009, 08:27, Naslov:
Hvala ti TatjanaK.Lepo je čuti da je neko imao sličan problem i da nisam najgora majka na svetu što sam uopšte pomislila da ostavim mog malog anđela.Evo opet plačem..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 09.02.2010, 23:04, Naslov:
E, ovih dana sam bas imala puno posla na poslu, ali mi se polako rasciscavaju obaveze....Tek sad vidim kako mi je, inace, uobicajenim tempom, u stvari savrseno...Tako, da-nista ja tu ne bih menjala, Osmeh Sve mogu da uskladim, jupiii Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 17:07, Naslov:
dok dechko nije pocheo samnom da radi i da mi pomaze,mislim da bih skrenula... Zaposlite dechka(muza),ako ne na poslu,onda u kuci i sve ce biti uskladjeno! Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 13:54, Naslov:
U poslednje vreme nikako Tuzna
Cak i ovaj sajt stignem da posetim vikendom samo.
Na institutima i klinikama sam od 8h ujutru do 17h svaki dan, takav raspored su mi napravili Ljuta
Onda dodjem kuci i zakuntam ali ne previse posto moram da spremam za sledeci dan neki seminar, kolokvijum, cistim stan itd. Sto je najgore, dragi mi upisao master u Novom Sadu i sada smo u razlicitim gradovima i sa ovoliko obaveza stizemo jednom u dve nedelje da se vidimo Place
Na kraju prve nedelje ne vidjanja(to je upravo sada) vec pocinjem da padam u blagu depresiju, nervoznija sam, ponasam se kao mashina i sve radim bez imalo entuzijazma jer mi strasno nedostaje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 14:30, Naslov:
Nikako, sve kucne obaveze, ucenje, momak, prijatelji, vjezbanje....Ponekad bih voljela da mi neko naredjuje kad sta da uradim i da ja naravno to i poslusam, ovako je tasko...Place
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 13.05.2010, 20:01, Naslov:
hocu godisnji odmor, HaHahahaha onda cu super da se uskladim, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Petak 14.05.2010, 10:19, Naslov:
Zveko potpuno se slažem...inače ne znam kako bih funkcionisala..ipak mislim da je dobra organizacija ključna stvar
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 14.05.2010, 15:48, Naslov:
jeste, ali hocu malo i na godisnji, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 136
Koliko clanova ima idealna porodica?