Sajt zenskisvet.com

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 26.12.2006, 23:38, Naslov: Sajt zenskisvet.com
Napisite sta mislite o sajtu zenskisvet.com, o sadrzajima, kategorijama i sta biste voleli da viditei i procitate na sajtu.

Hvala
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 48
Reg. datum: 03.12.2006
Datum unosa: Sreda 27.12.2006, 22:11, Naslov:
Iako je tek poceo sa radom, sajt je super! Imam samo pohvale!
Keep on! Pozdrav!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 29
Reg. datum: 11.01.2007
Datum unosa: Subota 13.01.2007, 01:28, Naslov:
Hello svima, ja sam novi clan, tako da se josh uvijek snalazim, ali mogu vam reci da je jako dobra zamisao. Ne znam josh shta bih komentarisala, osim da sam primjetila, onako letimicno pregledajutji, da nema mnogo postova na forumima. Mislim da je ovaj sajt bash ono shto nam treba... PoOoZz za sve clanove i admnistratora, ko god to bio Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 13.01.2007, 06:05, Naslov:
SInCerITy, dobrodosla na sajt zenskisvet.com, nadam se da ces pronaci puno interesantnih stvari i da ces biti jedan od nasih stalnih clanova ovde Osmeh Sto se postova tice, to zavisi od clanova, zar neOsmeh))
samo izvoliteOsmeh))
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 11.01.2007
Datum unosa: Subota 13.01.2007, 18:53, Naslov:
Hvala na dobrodoslici The Teacher Osmeh) Drago mi je shto sam ovdje, i nadam se da ce me daljni sadrzaj sajta tu i zadrzati Wink Pohvale za dizajn, poshto se i sama bavim web dizajnom, mogu ti retji da mi se neobicno dopada izgled i raspored boja Osmeh sve cestitke i pohvale i puno sretje u buducem radu sajta! Osmeh))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1
Reg. datum: 12.01.2007
Datum unosa: Sreda 17.01.2007, 05:02, Naslov:
Evo i ja sam nova ovde i na pocetku htela bih da vam pozelim puno srece u daljem radu. Nadam se da cu imati dovoljno slobodnog vremena druziti se sa vama, razmeniti misljenja i savete. U svakom slucaju sada sam tu. OsmehStranica je fina i nadam se da ce uskoro biti vise clanica i dobrih priloga. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 3
Reg. datum: 17.01.2007
Datum unosa: Petak 19.01.2007, 20:18, Naslov:
Evo i mene. I ja sam nova. Osmeh Naisla sam na ovaj sajt preko google pretrazivaca. Vidim da je tek krenuo sa radom. Nadam se da ce necija veoma dobra zamisao zazivjeti i nadam se da cemo postati zavisni od ovog foruma i sajta. Ja sam jos u fazi razgledanja. A nadam se da cu biti stalan clan. Jos se snalazim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 19.01.2007, 22:56, Naslov:
Betty, dobro dosla; drago nam je da ti se dopada sajt i potrudicemo se da ispunimo sva ocekivanja Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 17.01.2007
Datum unosa: Utorak 23.01.2007, 17:04, Naslov:
Ja imam par zamjerki.
Doduse mozda cu pogrijesiti ako ovo neko nije zamislio kako klasican forum. Nema smajlija. Nema pretrazivanja, da mogu vidjeti poruke koje sam ostavljala pa prodiskutovati ako je neko odgovorio. Cini mi se i da nema liste prisutnih.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 23.01.2007, 19:04, Naslov:
Betty, primetili smo taj 'problemcic', naime, forum je radjen od pocetka, i zato nisu sve funkcije aktivne jos uvek. Administrator je trenutno zauzet ispitima i u ovom trenutku ne moze da odradi sve sto je potrebno, ali ce se potruditi da to ipak bude sto pre. Hvala ti na sugestijama (ovo je zamisljeno kao forum gde clanovi biraju ono sto im se dopada Osmeh) i ako imas jos zamerki, predloga ili sugestija bilo da su vezane za forum ili sajt i kategorije i sadrzaje na sajtu, ne oklevaj da ih iznesesOsmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 12
Reg. datum: 07.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 25.01.2007, 21:45, Naslov:
The Teacher, primetne su vrrrlo pozitivne promene na forumu! Osmeh Home page je sada super, preglednija, lakshe se snalazim, resheni neki tehnichki problemi itd. Super, super! Osmeh
____________________
Sve za hair...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 44
Reg. datum: 05.12.2006
Datum unosa: Petak 26.01.2007, 20:32, Naslov:
Ene hi! Ja nisam nova no stara, al tek sad ve vidoh odek da muhabetite. Samo naprijeT!
A sto se sajita tice pun je pogodak! Godinama mi je neostajao ovakav kutak na internetu.

Mala sugestija: Treba ogranicit pristup muskarcima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 24
Reg. datum: 29.01.2007
Datum unosa: Sreda 31.01.2007, 07:34, Naslov:
Dopada mi se sto mogu razmeniti misljenja sa ostatkom zenskog sveta, samo mislim da vam treba malo vise promocije, kako bi nas zaista bilo vise. i ja sam slucajno saznala za vas. sadrzaji su vam dobri, samo bi valjalo da imate jos vise clanaka i vise lepih slika. Sve pohvale za dizajn- pravi zenski!!!
____________________
sherie

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 31.01.2007, 17:59, Naslov:
Hvala na pohvalama i sugestijama, nama su zaista od velikog znacaja i koristi. Pink, ja ne znam da li neke muskarce interesuju sadrzaji sa sajta, ali sam sigurna da mnogi dodju da vide sta i kako to zene pricaju Osmeh pade mi na pamet ona knjiga 'Sta sve muskarci znaju o zenama' Osmeh ko je video knjigu, znace o cemu pricam Osmeh)))))
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 12
Reg. datum: 13.01.2007
Datum unosa: Cetvrtak 01.02.2007, 00:26, Naslov:
mislim da Vam je kuhinja malo suviše "tanka", zašto članovi ili gosti ne mogu poslati svoje web recepte sa fotografijama, gde je vodič za kupovinu (šta, gde, kako, zašto) gde je mala škola kuvanja ?
pozdrav, nadam ase saradnji

Neda
____________________
neda, uzeli su mi metlu, ali su ostavili varjaèu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 01.02.2007, 02:02, Naslov:
Dobro nam dosla nedo.

Postoji opcija za unos recepata od strane clanova i nalazi se odmah ispod ankete. Evo poradicemo oko izgleda sajta da bude vidljivije. Hvala na kritikama.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 12
Reg. datum: 13.01.2007
Datum unosa: Petak 02.02.2007, 02:33, Naslov:
Evo mene opet, hvala na odgovoru, to sam videla, ali pokušaj sa slikom nije uspeo.
____________________
neda, uzeli su mi metlu, ali su ostavili varjaèu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 03.02.2007, 05:01, Naslov:
Recept zvuci jako primamljivo Osmeh
ne znam zasto slika nije uspela da se upload-uje, bas bih volela da vidim kako izgleda...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 14
Reg. datum: 04.02.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.02.2007, 01:19, Naslov:
Svidja mi se forum i sajt. Nadam se da necu poremetiti vase drustvance, jer sa izgleda ovde najstarija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Bg
Broj postova: 6
Reg. datum: 09.02.2007
Datum unosa: Petak 09.02.2007, 20:22, Naslov:
Na prvi pogled sajt mi se veoma dopao..ima dosta toga zanimljivog i nadam se da ce biti jos bolji,naravno i uz nasu pomoc....Pozdravljam vas sve

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 55
Koliko clanova ima idealna porodica?