Dekoracije

Hattersheim am Main
Broj postova: 36
Reg. datum: 25.06.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 06:43, Naslov: DEKORACIJE
Uzivam u ljepoti svog doma.Volim dekoracije.Stalno nesto kupujem i sredjujem.Menjam boje kao godisnja doba.Sada je leto i sve je veselo,ruzice,zive boje to me opusta.

Kakvo je stanje kod vas??Jeli i vi volite dekoracije??ß

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 06:49, Naslov:
Volim ukrase u vidu detalja: jastucice, indijska platana predivnih toplih boja, neobicne lampe, minijaturne rucno radjene predmete od drveta, svecnjake...u principu detalji cine cuda...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 07:21, Naslov:
Obozavam!!
Jastucica imam milion, svecnjaka takodje, slika, lampi...iznad kreveta imam zavesicu i asuru a na njoj andjeoska krila Vrlo srecna
U jednom cosku visi plisani papagaj, u drugom dreamcatcher, u trecem luster u obliku polumeseca sa plavom sijalicom... a takodje u svim coskovima i paucina hahah!

Voilim predmete koje sam sama pravila od drveta, kanapa, ili neke slike koje sam uramila... posebno mesto zauzima suvo cvece, tacnije ruze koje sam dobijala pa osusila. Imam jednu plavu, moju omiljenu...
Prirodni materijali su mi favorit.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Hattersheim am Main
Broj postova: 36
Reg. datum: 25.06.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 22:30, Naslov:
I ja sam zaboravila moje jastuke,heeheh..

Pazi wooneetze da ti sta ne padne na glavu,ja bogami nista povise glave ne kracim,sta je sigurno,sigurno je.Imala sam jednu veliku sliku od stakle i odmah sam je premestila u hodnik. Ja imam lijepe umetnicke slike od moje svekrve.Prelijepo crta i slike su pune zivota,radosti malo impresionisam kao Klaudie de Monet sto je imao bujnu mastu i slikao sa radoscu.

A sta najvse volim to su mali cvetici i lijepe vazne ili skoljke pa onda to fino ukrasim.Gledam sada je cio grad dekorisan sa nadehom leta,mora,sunca...i ja nesto pokusavam da u tome stilu napravim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 23:28, Naslov:
Hehe ma nek padne, mozda cu se dozvati pameti Tralalalala
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 04.07.2007, 01:57, Naslov:
I u mom domu su uvijek neke mastovite promjene. Svako godisnje doba donese drugaciji izgled. Uvijek imam buket svjezeg cvijeca, a zimi je to grancica bora ukrasena novogodisnjom dekoracijom. Volim lijepe stolnjake, cipku, zavjese koje izrazavaju domacu atmosferu, a ujedno sakriju koliko je potrebno. Volim mastovite vaze, tacne i setove kojima dodatno dekoriramo obroke. Ukratko, volim sve sto je atipicno i odrazava dom svakog pojedinca.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 04.07.2007, 07:37, Naslov:
Hm, ja volim "stalnu postavku"...Osmeh Jedno vreme smo sve okretali i zaokretali po stanu, a onda smo izgleda pronašli rešenje koje nikog u kući ne opterećuje, što je najvažnije. Neke sitnice su mi drage još od detinjstva, pa sam im naravno i sad pronašla mesto, ali nemamo puno ukrasa. Uglavnom su to neki dragi suveniri ili pokloni koje dobijamo, figurice, vaze, lampe... Najvažnije su nam slike i knjige. Jedino što donosi promenu i daje ton godišnjem dobu je sveže cveće koje uvek volim da imam, ili zimska ikebana koju mi svake godine pravi prijateljica, izuzetno talentovana za to. Sobnog cveća takođe nemam mnogo, par biljaka koje baš volim, nego sin voli kaktuse, pa ima lepu kolekciju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.09.2007, 00:13, Naslov:
dekoraciju mjenjam po praznicima...uskrs,bozic...
jako volim svijece
ne pretrpano,vec da se ono sto volim uocava...pa kada pozelim da promjenim ambijent jednostavno malo zamjenim svjecnjak ili neku moju omiljenu lampu... Tralalalala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.09.2007, 02:06, Naslov:
Volim da slikam pa nam je kuća puna slika!
Razmišljam da od jedne velike sobe napravim dve manje od koje će jedna biti radna soba-biblioteka jer ni sama ne znam gde ću sa knjigama. A potreban mi je i prostor gde bi mogla na miru slikati, pisati i raditi još milion stvari koje volim a da nisam stalno na putu ukućanima!
Dom najviše volim da ukrasim sobnim biljkama! Zeleno-volim te zeleno!!!
Volim promene i imam potrebu da sa svakim godišnjim dobom vrtim raspored stvari u kući! Oduševljava me japanski stil sa puno prostora , svetla i sa malo nameštaja ali bolećivo se vezujem za sitnice i nikako da već jednom pobacam ono suvišno...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 05.12.2007, 18:08, Naslov:
Nisam rekla da volim lijepu posteljinu. Narocito mi je drago sto je sad napravljena iz takvih materijala koji se ne moraju peglati. Uz lijepu posteljinu i prostorija izgleda mnogo ugodnija, cak i kad nije sve poslozeno na svoje mjesto, a u svakodnevnom tempu najljepse je kad te svojim mirisom uljulja u njezne snove.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 15.04.2008, 20:50, Naslov:
Ja sam luda za dekoracijom obozavam da dekorisem svoje prostorije sa ukrasnim svecama na stolu mora da stoji neka posuda vazna cinija ili tanjir sa kamencicima u boji ili neka figurica.....obavezno mini jastucici na ugaonoj (imam tri)uglavno ih kombiniram sa bojama dekoracije jednom u plavo jednom u crveno i tako menjam dok mi nedosadi onda izmislim nesto novo ko voli da dekorise njemu nikad nije dosadno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 17.04.2008, 19:08, Naslov:
I ja obozavam lepe sitnice koje mogu da promene kompletan prostor,samo ponekad preteram pa sve izgleda nazrpano,e onda pošizim pa sve ispočetka.Inače stalno menjam raspored stvari,nameštaje i sl,mada nemam potpunu slobodu jar smo podstanari.
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 18.04.2008, 11:00, Naslov:
Heh, i ja bih volela da malo menjam raspored stvari, ali kao sto kazes, ne mozes puno da uradis kad si podstanar...nekad i ne znas koliko ces dugo da ostanes na tom mestu pa neke vece izmene se i ne planiraju. Za sad bih samo jako zelela da pomerim fotelju koja mi smeta na prelazu izmedju dve sobe, ali mom muzu se jako svidja sto je bas tu Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 18.04.2008, 11:14, Naslov:
draga The Teacher pa ti imas isti problem sa foteljom kao i ja,pa mene moja fotelja naprosto izludjuje jer iz dnevne sobe se ide u deciju a mozes zamisliti koliko puta dvoje dece izadju i udju u sobu i svaki put zakace fotelju sa nekom od igracaka.sva sreca sto imamo svoju kucu i plan da je prosirimo za jednu vecu dnevnu sobu pa cu izdrzati jos godinu dve.kad je soba manja kao nasa onda se nemoze puno menjati stvari u njoj a i ja volim uvek nesto da eksperimentisem.zato to radim sa sitnim stvarima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Subota 19.04.2008, 22:48, Naslov:
Imam crvene krevete, crveno-narandzasto-zut tepih, karirano zuto-narandzaste prekrivace i sveze okrecene zute (oker) zidove. ZadovoljnaVrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pancevo
Broj postova: 21
Reg. datum: 14.04.2008
Datum unosa: Petak 23.05.2008, 09:23, Naslov: Malo kasnim sa odgovorom na ovu temu...ali nisam imala vreme
Sto se tice dekoracija,ja sam tu fanatik...samo sto nikada to nece izgledati bas kao iz moje maste...zbog nedostatka novca.Elem...Zidovi su mi uvek okreceni u boji.
Boje menjam svake godine,kada krecim(krecim sama).
Trenutno dnevna soba mi je okrecena u boju kajsije,kuhinjica(mala u sklopu dnevne sobe)okrecena je u limun zutu,predsoblje takodje.Decija sobica je isto zuta,ali sa nalepeljenim decijim motivima po zidovima.(Moze se naci u farbarama,gomila nalepnica za decu,lako se i skidaju sa zidova).Spavaca soba mi je boje ljubicice.Imamo svoju kucu,nije bas nesto velika,iz prilozenog se da zakljuciti.Vazno da je nasa.....pa mogu da se igram sa dekorisanjem,kako mi je volja,a uzivam u tome. Heheheh
Sto se tice namestaja,tu ne mogu bas da se pohvalim....nemam nista novije,ali je u pristojnom stanju.Krem boje.Trpezarijski sto je od stakla....
Mnogo volim detalje,slicice po zidovima,korpice,figurice,svecnake,lampice.....
To je sve o mom ukusu za dekorisanje. Noktici
____________________
zivot je zakon!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Subotica
Broj postova: 14
Reg. datum: 18.02.2010
Datum unosa: Sreda 15.09.2010, 09:34, Naslov:
ako ste za lepe dekoracije ništa ne može zameniti stvari koje se prodaju u firmi Bašta , www.basta.rs.Ima prodavnica i u Subotici i u Novom Sadu,Beogradu...Već je izložen program za novu godinu a stvari su iz Holandije da padneš na ... ima takvih stvari kao na filmovima.Idite da vidite neće te se pokajati

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Subotica
Broj postova: 14
Reg. datum: 18.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 18.11.2010, 14:22, Naslov:
ako niste počeli da kupujete ukrase za novu godinu prvo pogledajte koje su boje aktuelne za ovu godinu .Ako se ne varam mislim da je bronzana, ja sam našla jako lepih u Bašti kao što sam i rekla firmi sa velikim izborom i dobrim cenama.Jedan paket kugli staklenih košta oko 130 din mislim da ima 4 kom .Ako neko nađe negde lepše nek javi.A da ne spominjem i druge dekoracije kako su prelepe.Mali detalji čine jelku lepom kao što je sladak mali deda mraz i neke druge sitnice

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 20.11.2010, 19:03, Naslov:
Ja jedva cekam da ponovo okrecimo stan, ponovo cemo se igrati bojama Vrlo srecna hodnik je svetlo zele boje (totalni promasaj) dok je ta boja u spavacoj sobi pun pogodak. kuhinja je kombinacija limun zute i kajsija boje, a dnevna je kombinacija crvene i bez. Sad razmisljam o nekoj finoj nijansi zelene za dnevnu sobu, a bez ili zutu za hodnik. posto zivimo u prizemlju, treba nam sto vise svetlosti, a ne zelim samo belu boju, to mi je nekako dosadno Vrlo srecna mnogo bih volela da malo ukrasim i dekorisem dnevnu sobu, ali je to pored male dece jaaaako tesko. Moj sin i dalje dira sve sto moze da dohvati, a sad je vec dovoljno veliki da moze da se snadje da sve dohvati tako da je soba sad skoro sasvim bez ukrasa i detalja...predlozi?
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Subotica
Broj postova: 14
Reg. datum: 18.02.2010
Datum unosa: Nedelja 05.12.2010, 20:12, Naslov:
što ne probaš sa samolepljivim dekoracijama za zid tu im ništa ne može Mete ima jako lepih dekoracija sada pogotovo za novu godinu pa posle uzmeš za proleće .Možeš i razne dekoracije koje nisu lomljive ,probaj da odeš u Baštu tamo ima i od materijala i od lima i krpenih a i savet će ti dati. Zdravo a množda se tebi i ideja rodi











Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 253
Koliko clanova ima idealna porodica?