Rad od kuće

  • 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 04.02.2022
Datum unosa: Petak 04.02.2022, 17:28, Naslov: Rad od kuće
Ćao devojke, žene i mame, potrebne su mi nekoliko ženica koja žele da rade od kuće. U pitanju je Ruska proizvodnja, koja proizvodi od vitamina, proteina, dodatke ishrane, kozmetike, čajeva za mršavljenje do seruma za zatezanje kože… Znači svaštaa ???? Naša uloga je da odredimo jedan proizvod i da ga prodajemo, a mi od te prodaje imamo 20%, što se čini malo, ali stvarno nije. Što je najvažnije nakon prodaje, mi nemamo nikakvog kontakta sa tim, pošaljemo podatke i oni šalju klijentu na kućnu adresu. Mi smo jedan veliki kolektiv koji je uvek tu da pomogne, i koji je uvek tu za nas. Sama firma postoji već više od 20ak godina, a sa nama u Srbiji je tek nekoliko godina. 8 od 10 ljudi mogu potvrdili delotvornost ovih proizvoda. Pored svog posla ja se bavim i ovom prodajom i mogu reći da sam stvarno zadovoljna, a potrebno je tek nekoliko sati dnevno preko telefona. Znam koliko nam je bitan u ovoj državi svaki dinar, tako da se nadam da ću nekome pomoći da bude još jedan naš zadovoljan kolega. Nadam se da sam sve objasnila, možda sam neku stvar izostavila nenamerno. Svako ko želi može mi se javiti u poruci, a ja mu šaljem video gde je sve objašnjeno dodatno i lepo o ovom poslu. Ljubim vas svee. ????❤️

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 270
Koliko clanova ima idealna porodica?