Zlatna Maka

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Subota 02.03.2019, 17:27, Naslov: Zlatna Maka
Koliko mogu da primetim, ovde niko nije otvorio temu ZLATNE MAKE koja i te kako zavredjuje paznju na stranici ZDRAVLJE . Ne znam koliko su clanovi ovog foruma upuceni u tu carobnu biljku i njeno dejstvo ali cu se potruditi da vam na sva pitanja rado odgovorim i pomognem kao sto je i meni ova biljka pomogla i preporodila me. Ukoliko imate probleme sa predmenstrualnim tegobama, bolnim i neurednim menstruacijama, menopauzom, cirkulacijom, nesanicom, ona je jedino resenje za vas! Pre susreta sa njom, nema sta nisam probala, od ciste hemije, do raznih biljnih preparata, kako bih sebi pomogla, ali sam ispala koriscenjem istih sama sebi najveci neprijatelj. Dok se nisam srela sa ovom biljkom tacnije preparatom koji sadrzi kombinaciju zlatne make i biljke koja sadrzi visoku koncetraciju vitamina c . Ono sto je bitno da napomenem jeste da se u prodaji moze naci sve svasta pod ovim nazivom, ali ovo sto sam ja koristila MAKAMU je kombinacija jedine prave Perueanske make i biljke koja raste u Amazonu i ciji plod sadrzi ogromnu koncetraiju c vitamina. Za sva pitanja i nedoumice stojim vam na raspolaganju. Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Sreda 06.03.2019, 16:48, Naslov:
Probala Osmeh i mogu da kazem da sve sto ste naveli iznad je skroz tacno! Ja sam se preporodila kako sam pocela da ga konzumiram uzela sam iz srca prirode MAKAMU i resila probleme sa PMS-om. Imala sam uzasne simptome koji su koriscenjem iste nestali totalno! Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 07.03.2019, 15:52, Naslov:
Za sve one koji zele nesto vise da znaju o proizvodu koji mi je pomogao i koji sam ja koristila, jer mnogo je bitno ne uzimati sve i svasta:

Kako deluje MAKAMU proizvod
Peruanska maka je biljka koja raste na preko 4000m peruanskih Anda i sa svojih 60 fitonutrijenata u svom sastavu predstavlja jedan od najjačih adaptogena na svetu. Samo peruanska maka ima u sastavu dva alkaloida, makaide i makaene (ne postoje nigde više u prirodi), koji joj daju moćna lekovita dejstva! U upotrebi je preko 2000 godina i time je potvrdila i dokazala svoje izuzetne efekte.

Camu Camu je plod biljke koja raste u Amazonu i njenu specifičnost izdvaja visoka koncetracija C vitamina i ostalih fitonutrijenata. Šef USD of Agriculture dr James Duke je medju stotinama biljaka izdvojio Camu Camu kao broj 1. po delotvornosti za sledeća stanja:

- Imunitet
- Ateroskleroza
- Hepatitis
- Osteoartritis
- Migrena

- Plodnost
- Grip i prehlade
- Humani papiloma virus - HPV
- Depresija
- Katarakta

Jedinstvena kombinacija prirodnog C vitamina i ostalih fitonutrijenata kao što su beta – karoteni, flavonoidi, aminokiseline, saponini i alkaloidi, čine ovu biljku izuzetnim po svom delovanju

MAKAMU® je u pakovanju od 150gr čistog, 100% prirodnog, organik praha Peruanske make i Camu camu. Nema nikakvih konzervanasa kao ni dodatnih aditiva.
Dnevna doza: Jedna kafena kašičica (3 - 5gr) praha MAKAMU®, razmućena u vodi, soku, čaju u toku dana.

Preporučuje se, svakodnevna upotreba (minimum 3 meseca). Napraviti pauzu 7 do 10 dana i nastaviti upotrebu. Povoljno je što duže korišćenje MAKAMU® kao dodatka svakodnevnoj ishrani.

Neka i vama kao i meni pomogne Osmeh zdravlje na prvom mestu. Pozdrav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 11.03.2019, 22:30, Naslov:
Jel to u pitanju srce prirode? Posto ja uzimam IMUNA DE GATO i mogu reci da me je spasio, ali nisam znala za taj MAKAMU, moracu da se dodatno informisem kako utice na klimaks? Olaksava li tegobe koje on nosi sa sobom? Imas li mozda taj info od nekog u klimaksu ko je koristio to ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 14.03.2019, 00:51, Naslov:
Da, u pitanju je srce prirode, po meni ubedljivo jedini i najjaci, moje poverenje, kao i moje porodice su pridobili. Mozes otici na njihov sajt, imas i kontakt telefon tamo, ljubazna doktorka je meni sve objasnila do detalja, i ulila zaista ogromno poverenje. Ja kod njih uzimam par preparata i mogu ti reci da me nijedan razocarao nije. Srecno Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 14.03.2019, 22:03, Naslov:
Molim te daj mi neke detalje za tu zlatnu maku ili taj Makamu, zanima me jer zelim da pocnem da uzimam to. Svaki info dobro dosao Osmeh da li da uzmem zlatnu maku ili Makamu? Imam problem sa menstrualnim ciklusom pa sta peporucujes pre, a mama sa klimaksom. Masem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 14.03.2019, 22:35, Naslov:
Ja sam uzela MAKAMU, ali moze i zlatna maka koja je sama po sebi odlicna.Ali ja sam se odlucila za MAKAMU. To je kombinacija zlatne make iz Perua i camu camu koji je plod biljke koja raste u Amazonu i njenu specifičnost izdvaja visoka koncetracija C vitamina. Ne postoje kontraindikacije, stanovnistvo Perua ih vekovima koristi u svakodnevnoj ishrani a usput su jako lekovite biljke. Preporucuje se svakodnevna upotreba, minimum 3 meseca, pa se pravi pauza i onda opet se nastavlja. Ako te jos nesto zanima pitaj Osmeh tu sam ja i rada sam da ti odgovorim na sve sto znam, ali najbolje da odes i sama na sajt njihov i informises se. Mada imas tamo i kontakt telefon, slobodno nazovi i pitaj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Subota 16.03.2019, 22:39, Naslov:
Kod mene je konkretno problem sa hormonskim disbalansom, pa usled toga imam i poremecaj menstrualnog ciklusa. E sad me zanima koliko zlatna maka to moze da resi? Jer disbalans mi je nastao usled velikog stresa, pa me zanima koliko to moze maka da regulise?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Subota 16.03.2019, 22:48, Naslov:
Nadam se da nisam dosadna sa silnim pitanjima o tom proizvodu ali prosto samo sam radoznala i prilicno zainteresovana. Ne bih bas da mi se potura svasta, nemam ja problem da platim, ali da koristi. Zanima me jer sam pricala sa zenom koja je bila neku maku, nije ta, ali je maka, pa mi objasnite koja je ta i da li je moguce da je bolja tj efikasnija?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 18.03.2019, 00:11, Naslov:
Anavaja, izvini na cekanju odgovora, sto se tice homonskog disbalansa, ne znam konkretno kakav je tvoj problem, ne bih da ulazim dublje u to, ali mogu ti reci da je moja drugarica imala i tih problema, takodje usled stresa je dozivela taj poremecaj, i makamu joj je pomogao, Ona je uzimala taj preparat, imala je umerenu fizicku aktivnost, pre toga nije, i rezultate je osetila, e sad to je njeno iskustvo. Videces i sama ukolio si odlucila da pocnes da je pijes.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 18.03.2019, 00:13, Naslov:
Anavaja, izvini na cekanju odgovora, sto se tice homonskog disbalansa, ne znam konkretno kakav je tvoj problem, ne bih da ulazim dublje u to, ali mogu ti reci da je moja drugarica imala i tih problema, takodje usled stresa je dozivela taj poremecaj, i makamu joj je pomogao, Ona je uzimala taj preparat, imala je umerenu fizicku aktivnost, pre toga nije, i rezultate je osetila, e sad to je njeno iskustvo. Videces i sama ukolio si odlucila da pocnes da je pijes.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 18.03.2019, 00:15, Naslov:
ja sam se sa zlatnom makom dobro upoznala pre nego sam pocela da je pijem, pomogla mi je mnogo doktorka Olga iz srca prirode, tako da ukoliko imas neke nedoumice uveek mozes da se raspitas i ti. Bez obaveze ikakve, svaka informacija od edukovanih ljudi koji sa tim godinama rade ce ti dobro doci Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 18.03.2019, 00:16, Naslov:
Anavaja, forum je zabagovao pa mi je isti odgovor otisao vise puta Osmeh nadam se da ce moderatori izbrisati visak, posto se ja ovde bas i ne snalazim toliko. Sto se zlatne make tice ne znam koju si konkretno pila, ali za ovu sto ja pijem, tacnije od koga uzimam je proverena, sigurna, godinama se ljudi bave ovim. Zaista je prava, srce prirode iz Perua. Slazem se da ne treba uzimati nepoverene suplemente od neproverenih prodavaca. Ovi su provereni Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 18.03.2019, 22:46, Naslov:
isla sam na sajt srce prirode pa sam tamo nasla i kontakt, u svakom slucaju pozvacu njih direktno i informisati se detaljno o onome sto me zanima. Ja prvo sav info prikupim pa se onda upustim u to. Do sad sam imala lose iskustvo, nadam se da sam sad naisla na pravu stvar. Pozdrav i hvala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 23.03.2019, 20:48, Naslov:
Tako ti i jeste najbolje, odes na sajt srce prirode, imas i info o proizvodima, ali ono sto je najbolje jeste da uzmes kontakt sa sajta i okrenes ih. Oni ce ti daleko bolje od mene sve objasniti. Tako sam se i ja informisala o svemu pre nego sam MAKAMU pocela da koristim. Pozdrav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 23.03.2019, 20:51, Naslov:
Meni iako je drugarica preporucila to, ja sam ipak pozvala njih. Doktorka Olga je ta koja ce ti detaljno sve objasniti i pruziti sve neophodne informacije i resiti nedoumice ukoliko ih imas. Svakako to uliva vise poverenja nego sad ja da ti pricam. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 10.04.2019, 21:23, Naslov:
Napomenula sam vam vise puta da je jako bitno koju i od koga kupujete maku, Osecam potrebu da Vam napisem komentar osobe koja mi se javila a koja nije koristila pravu maku:
"Kupio sam nepromisljeno i neodgovorno drugu maku, morao sam 2/3 x vecu dozu da stavim a efekta nije bilo.Uzimao sam ovu maku 2 meseca i nekako posle 2 sedmice kao da je i kontra imala efekat. Da ne kazem da sam se skroz zeznuo, bila je jeftinija i pohitao sam ka ceni a ne kvalitetu"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 10.04.2019, 21:25, Naslov:
E o tome pricam sve vreme, i baszbog toga i takvih ljudi, koji na zalost nisu informisani se trudim da pojasnim i objasnim zasto je bitno da pre nego pocnete da koristite bilo koji preparat, pa i maku, dobro se informisete o istoj! Da se ne bi punili svim i svacim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 10.04.2019, 21:28, Naslov:
Maka iz srca prirode je zaista proverena i nesto od cega vas nece boleti glava, necete zazaliti ni novac koji date, a pritom to i nije neka razlika, ali je zato u kvalitetu ogromna razlika! A treba da imamo svest o tome sta i kome svoje poverenje, zdravlje dajemo na dlanu. Zivot je jedan !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 10.04.2019, 21:29, Naslov:
Posto sam ja ovde otvorila temu zlatne make, osecam odgovornost da i pojasnim sve. Jer ne zelim da me pojedinci prozivaju da su je uzimali a nije pomogla ili ne daj boze odmogla, a da pritom nisu uzimali preparat o kojem ja pisem ovde!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 96
Koliko clanova ima idealna porodica?