Koliko ste ozbiljni/neozbiljni?

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 20:52, Naslov: Koliko ste ozbiljni/neozbiljni?
U svima nama cuci neko dete.
Neko je USPESNO uspavao dete u sebi i postane veoma ozbiljan covek. Ta ozbiljnost cesto gusi coveka.
Ponekad se to dete probudi, razmrda i iznenadi sve.
A treci opet nikad nisu uspeli da odrastu i ostaju vecita deca.
Kojoj grupi pripadate, da li spadate u veoma ozbiljne ljude ili znate daiznenadite i sebe i ostale svojim ludorijama. Koliko to dete u vama, vama znaci, koliko patite za tim?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 22:14, Naslov:
Moglo bi se reći da uspešno balansiram...Osmeh
Mislim da moja ozbiljnost proističe pre svega iz odgovornosti. Znači, sa ozbiljnim stvarima se ne poigravam, iako se trudim da sve prošaram dobrim raspoloženjem. Jer, zaboga, ozbiljnost ne znači i mrštenje.
Dete u sebi nikad nisam ni pokušala da uspavam... Osmeh Unutrašnja vedrina je, po meni, preduslov za srećan život...
(Mada naslutim ponekad u sebi i neku babu oštrokonđu, ali trudim se da je ućutkam...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 22:21, Naslov:
Ja sam jako ozbiljna ali me nekad ponese neozbiljno drustvo Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 22:44, Naslov:
Kada su posao, fakultet (bio, posto sam ga zavrsila Vrlo srecna) i veza u pitanju tu sam strasno ozbiljna. Svaki zadatak cu da odradim, svaku obavezu da ispunim...

U svemu drugom sam neozbiljna! Decko me zove "dete moje" hehe! Iskreno ni ne zelim da bude drugacije... volim ljude koji imaju to dete u sebi, kao sto kaze Darstellerina.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 00:24, Naslov:
Eto, i ja sam sad ozbiljna. Radne i kucne obaveze obavljam ozbiljno i savjesno, bas kao i sve djevice Wink Doduse, svaki posao volim pojednostaviti i privesti ga kraju u najkracem mogucem vremenu, pri tome ne osjecam neki pritisak, tako da mi ni jedan posao nije monoton ili naporan. Ne radim ga zato sto moram, vec zato jer osjecam obavezu do pridrzavanja rokova i eventualnih dogovora. Ako nesto obecam, sigurno cu se potruditi da to ispunim.
Inace sam dobrovoljna osoba koja mnogo ne komplicira. Moj moto je: simple is the best Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 16:34, Naslov:
Ja imam jednu manu, kad sam raspolozena, onda i u ozbiljnim stvarima trazim malo sale i neozbiljnosti. Kad sam neraspolozena, onda mi se uopste ne razgovara, ali prva vesela ili zabavna situacija me oraspolozi i opet sam neozbiljna. Ozbiljnost cuvam samo za posao, konkretno ozbiljno se posvetim radu, sve ostalo mora sadrzati malo neozbiljnosti.
Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 17:58, Naslov:
Kalina, pa na ovoj slici sa avatora bas delujes ozbiljno, jel' fotka snimljena na nekom poslovnom sastanku ili na seminaru?-Osmeh -Osmeh

Ja bih za sebe pre rekla da sam odgovorna nego ozbiljna. Bolje reci (posto niko nije savrsen) trudim se da budem krajnje odgovorna kada su u pitanju svakodnevne obaveze i relacije prema ljudima. Inace kao i Darst, veoma uspesno balansiram izmedju ozbiljnosti i vecitog deteta u sebi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 18:29, Naslov:
Ma ovo je Angelina Joli, dopale mi se naocari, a i ova je slicica jedino odgovarala dimenzijama za avatar bez korekcija, ja sam jos uvek plavusa, sa tanjim usnama, sa kracom kosom-rede sadenom, a i karakteristicne velicine nam se jos uvek razlikuju, hm, hm, hm Osmeh
Mislila sam da cu avatarom da docaram sebe kao jako ozbiljnu osobu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 18:35, Naslov:
Ma znam ja da je Angelina na slici-Osmeh, ali fotka bas ide uz temu-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 21:17, Naslov:
Treba se radovati i sitnicama jer one život znače i nose dobro raspoloženje i biti okružen ljudima sa kojima se slažeš i dobro osećaš! I zato uvek ... HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 27.06.2007, 20:20, Naslov:
Ma ja sam jedna budala.Da me neko vidi kada radim i kada sam ozbiljan, pomislio bi čovek da sam se poslednji put nasmejao onomad 29.11 'devetstoosamdeset i neke, kada sam primao pionirsku maramu i nisam se nasmejao referentu za ONO i DSZ naše mesne zajednice kada mi je istu vezivao, te me je pokojni učitelj Živko, krknuo iza ušiju da se nasmejem.
Međutim, ja smatram da je najbolja solucija da je čovek ozbiljno-neozbiljan.Zezao sam se i sa kardiologom, kada su me boli na infuzuiju.
Ali, uvek spreman da pričam o ozbiljnim stvarima i da život shvatim ozbiljnim kakav on i jeste.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Sreda 27.06.2007, 22:19, Naslov:
Ja sam jos uvek mlada da ista kazem za svoju ozbiljnost,koja ce se najverovatnije menjat godinama. Ali eto,mogu da kazem da sam u vecini slucajeva neozbiljna,ako se veselost moze nazvati neozbiljnoscu. Volim da preko mene ljudi vide neku lepsu stranu svega. Ali kad se uozbiljim,tad sam stvarno ozbiljna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2007, 01:35, Naslov:
Zivot shvatam sasvim ozbiljno i ponasam se u skladu sa tim. Ipak, smatram da nisam od onih 'ustogljenih' devojaka koje se umeju da se zezaju i opuste. Najvise volim da se zna kad treba biti ozbiljan, a kada se moze biti neozbiljan Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.07.2007
Datum unosa: Utorak 08.04.2008, 23:48, Naslov:
mislim da cu celi zivot ostati dete

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 09:07, Naslov:
Najlepše je kad si dete i kada drugi brinu o tebi.Ja sam postala ozbiljna onog trenutka kada sam dobila svoje prvo dete.
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 02.04.2008
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 10:10, Naslov:
Lepo je kada umete da budete i neozbiljni i ozbiljni. Ali u svemu morate imati meru. Ja recimo stvarno volim jako duhovite ljude i neozbiljne, ali ponekada mi je za ozbiljan razgovor potrebno da znam nekog veoma ozbiljnog i odgovornog. Pa eto..prosudite sami sta je bolje Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 10:48, Naslov:
Sto se tice posla,skole,svojih obaveza jako sam ozbiljna ali kada dodjem kuci,skidam ozbiljni izraz sa lica i postajem jako neozbiljna jer sam tada u svom utocistu gde mi je sve dozvoljeno.
Naravno treba znati granice i proceniti situacije i zavisno od toga se ponasati ozbiljno ili neozbiljno.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 23:26, Naslov:
Kad se zezam onda sam totalno neozbiljna.Na poslu i kad se radi o vaznim temama ozbiljna sam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 10:21, Naslov:
Zavisi od situacije.Ali mislim da sam u suštini dosta ozbiljna.
U pojedinim situacijama znam da budem i neozbiljna ako mi je društvo takvo da se mogu opustiti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 12:10, Naslov:
Pa svi kazu da sam prilicno neozbiljna, mada kad su stani-pani situacije uglavnom se oslanjaju na mene.
Tacno je da vise volim da "letim", ali zaista kad je neophodno spustim se na zemlju, racionalno razmisljam. Po sistemu -"sto se mora nije tesko!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 160
Koliko clanova ima idealna porodica?