starateljstvo

  • 1
nis
Broj postova: 1
Reg. datum: 24.01.2014
Datum unosa: Subota 25.01.2014, 00:29, Naslov: starateljstvo
zene gde da napisem svoj problem i kome da se javim ne znam pomagajte.u braku sam 8 meseci ,imam sina od 6 meseci koga cuvam sama samcata jer muz radi a kad dodje umoran je ,ruke ga bole,jedino sto mi pomaze je mama,imam svekra koji se u sve mesa i sad ovako pre neki dan je otiso kod mojih roditelja i poceo da se dere mojoj mami kako ona ne pomaze u toj kuci nista,inace je tu bio i moj otac koji boluje od raka i naravno iznervirao se kao i svi mi,muz je reko raspravicu ja to ali naravno nista od toga,sutra dan smo sa suprugom opet tamo bili i on je doso dakaze kako mu je snajka otisla gola i bosa u kucu i da trazi od mojihroditelja ko zna sta,opet uznemirenje,mom suprugu je na kraju reko da izlazimo iz kuce i idemo na ulicu,on tonije poslusao i vratili se kuci ,ziveli smo par dana kao debili nismo smeli ni da se iskasljemo,e sad se on pomirio sa ocem i sad on mene napada i samnom se svadja,da li ja ako se razvedem postoji neka verovatnoca da ce dete njemu pripasti ,ili sta da radim ,ludim ocima ne spavam pomagajte.i da napomenem da sam bilaprebijana pa cak i trudnoci od strane muza a jasve trpela zbog bebe.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 25.01.2014, 06:31, Naslov:
pa ti si vec duze onda u problemu...mislim na to prebijanje....a jel imas ti negde da ides sa bebicom? Napr.kod svojih roditelja? Malo da budes kod njih i da se smiris prvo....razvod i starateljstvo mogu da sacekaju.najvaznije ti je da budes mirna i onda da odlucis kako ces. Obicno su mlade majke premorene, skroz su posvecene detetu i dodatni pritisci samo jos otezavaju celu situaciju. Ja licno, uvek i momentalno uzvratim istom merom. Mozda najpre da budes malo na miru sa bebom, pa onda da razmisljas na duze.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 139
Koliko clanova ima idealna porodica?