Hitno potreban savet :))))))))

  • 1
Sabac
Broj postova: 1
Reg. datum: 28.02.2012
Datum unosa: Ponedeljak 05.03.2012, 20:16, Naslov: Hitno potreban savet :))))))))
Imam 18 godinu i danas sam krenula na fitnes,jer zelim da steknem dobru formu,dosada sam pazila sta jedem i odrzavala tezinu...Osmeh))Ali kakav rezim ishrane sad treba da upraznjavam,s obzirom na to da zaista ne bih da mrsavim,vec samo da zategnem i dovedem svoje telo u lepu formu,uzgred na fitnes idem 3 puta nedeljno po sat vremena Osmeh)))HVALA UNAPRED Osmeh)))Ako neko ima nekio savet,molim za odgovor,jer mi je zaista potreban Osmeh))):******

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 06.03.2012, 09:08, Naslov:
Po mom misljenju, treba i dalje da se klonis losih masti, da izbegavas visoko kaloricnu hranu (bez topivih sireva, masti, majoneza,puno slatkisa) a vise belancevina, proteina (uzimaj meso u umerenim kolicinama svakog dana, jaja, nisko masni sir, jogurt, povrce, pirinac, voce), pij sveze cedjene sokove i naravno vise manjih obroka umesto dva-tri velika. Izbroj kalorije koje unosis otprilike pomocu kalorijske tablice. Preporuceno je da osoba koja zeli da odrzava svoju tezinu unosi 2000 kalorija dnevno pod uslovom da se ne bavi nekom velikom fizickom aktivnoscu. Ti eto povecaj na 2250. Na svim namirnicama na nalepnici stoji kalorijska vrednost u 100 g, najmanju kalorijsku vrednost ima povrce, zatim voce, jaja, zatim dolaze zitarice, hleb, meso, mlecni proizvodi, masnoce, orasasti plodovi itd.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 81
Koliko clanova ima idealna porodica?