Cipele za Barbi lutke

  • 1
Broj postova: 2
Reg. datum: 15.02.2011
Datum unosa: Utorak 15.02.2011, 23:52, Naslov: Cipele za Barbi lutke
Zna li neko gde se mogu kupiti plastične cipelice za Barbi lutke? Viđala sam u kompletu s Barbi, ali to nam ne treba, imamo lutku samo nam treba obuća. Ima baš dosta haljinica za lutku, i sama pravi a i ja joj šijem, ali cipelice su baš oskudne pa sam htela da dokupim da ima da menja i kombinuje. Može i ako ima neki komplet odeća plus nekoliko cipela, ali ipak su nam cipele prioritet Osmeh

Iz Novog Sada sam, bilo bi super da ovde nađem, ali ako je neko video i u Beogradu, nije mi problem da odem.

Još da napomenem da sam obišla sve prodavnice igračaka kojih sam se setila u NS, čak sam tražila i po kineskim radnjama i onim tipa „Sve za 100 dinara“ i nigde nisam našla.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 15.02.2011, 23:54, Naslov:
Zao mi je , ja ne znam gde bi bilo tih cipelica, mozda da probas preko interneta, ili idi na neki sajt gde se stalno nesto nudi i prodaje, napr. limundo, Osmeh, tamo moze da se licitira i kupi svasta nesto Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 15.02.2011
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 00:22, Naslov:
Da, to sam zaboravila, tražila sam na Limundu, Alegru i sličnim sajtovima, opet nema. Čak sam gledala i male oglase.

Već sam razmišljala da odustanem kad sam se setila da pitam na forumima. Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 23:32, Naslov:
Ako to cinis za svoju kcerku svaka cast. Imam svoju kolekciju barbika koju cuvam kao blago, imaju ciplelice a mama je sila i haljinice za njih. Cipelice bi uvijek dosle uz barbike tako da ti na zalost ni ja ne mogu pomoci. Eto samo htjedok da kazem da je jako lijepo cuti da je jednoj majci stalo da i na taj nacin usreci kcerkicu ako je to. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 112
Koliko clanova ima idealna porodica?