FROJDOVA DILEMA

  • 1
Broj postova: 2
Reg. datum: 03.11.2010
Datum unosa: Cetvrtak 04.11.2010, 09:11, Naslov: FROJDOVA DILEMA
DA LI ŽENE ZNAJU ŠTA ŽELE??ILI MI PREVIŠE OČEKUJEMO OD NAŠIH JAČIH Osmeh POLOVINA?????

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 04.11.2010, 22:02, Naslov:
Dobro ali ovo po meni nisu kontra pitanja, vec potpuno dva razlicita. Zelje zena su veoma varijabilne. U mom slucaju cesce je kada tacno znam sta zelim ali ima i slucajeva kada znam sta ne zelim pa tako tragam za zeljenim...
A mi uvek previse ocekujemo od jacih polovina iako smo svesne da to cinimo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 04.11.2010, 22:29, Naslov:
Ja sam naucila da vise nista ne ocekujem od jacih polovina, samo od sebe! HaHahahaha Meni je zao zena koje znaju sta zele, a u stvari zele i ocekuju apsolutno sve od jacih polovina...uvek prvo treba davati sve najbolje od sebe, a onda cete dobiti i vise nego sto ste se nadali! tako , da kod mene nema nikakve dileme u vezi sa tim pitanjem! ja samo ocekujem od sebe da sebi najvise pruzim i ugadjam.....sto se mene tice, muske polovine mogu da uzivaju i budu potpuno opustene, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 03.11.2010
Datum unosa: Petak 05.11.2010, 10:12, Naslov:
Kažu da Frojd nije nikada mogao da shvati šta ustvari žene žele,a da ne sumnjamo u njegovo znanje što se tiče psihoanalize,ipak mislim da je kod žena presudna samouverenost,a želje su nam definitivno skromne Osmeh ali nisu nepresušne!Zato drage moje ugodimo li prvo sebi biće prijatno i ljudima oko nas.Pod tim ne podrazumevam naravno extremnu sebičnost ili posesivnost,ali to je već nešto drugo.Zato,zaplešimo sa vukovima Osmeh Oriental ,hvala na društvu!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 06.11.2010, 14:24, Naslov:
Sto se Frojdovih dela tice, meni su jaaako bila zanimljiva, a najvise mi se dopala Psihopatologija svakodnevnog zivota...sto je dobra knjiga! a onda sam, posle nekog vremena malo citala i o Frojdu, o njegovom zivotu i...razocarala se.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 13:03, Naslov:
I meni je psihologija jako interesantna. Sta zene zele..hmmm, pa zelimo svasta, a jadne mi ako to ocekujemo od nekoga drugog ne od sebe...Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 14:15, Naslov:
Studirala sam psihologiju pa mi je Frojd bio obaveyan na faksu......nisam odusevljena mnogim stvarima i ne slazem se sa njim u mnogo cemu......potreban je stalno rad na sebi da bi zaista covek znao sta hoce,takodje treba imati ciljeve i planove za buducnost i te ciljeve staviti na papir......a onda akcija i rad na tim ciljevima
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Utorak 01.03.2011, 23:53, Naslov:
u mom slucaju ne primetila sam da kad nesto zelim i kad se to uradi ja nadjem problem ako nista drugo zasto nije uradjeno onako kako sam ja zamisljala nekad i ja preterujem.
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 164
Koliko clanova ima idealna porodica?