Ultrazvucna liposukcija

  • 1
Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:01, Naslov: Ultrazvuchna liposukcija
Svi vec znate koliko kukam shto sam sitna,a imam veliki stomak Vrlo srecna
I tako sam se malo raspitivala,kako da reshim taj problem,a da ne moram da radim trbushnjake,a naravno hirushka liposukcija kod mene ne dolazi u obzir...
I nashla sam nekoliko salona kod nas koji rade ultrazvuchnu liposukciju,tkz KAVITACIJA.
Da li je neko imao iskustva sa ovim programom otklanjanja celulita i kako se krecu cene..?
Chachkala sam na internetu,i nashla da se tretmani krecu oko 5000 dinara po jednom tretmanu i naravno u zavisnosti od dela tela koji se tretira.
Celo telo koshta oko 700eura Sokirana (stomak,bokovi,zadnjica,kolena,ruke...)
Hvala Bogu,pa mi ne treba sve,vec samo stomak.Kazu da je dovoljno 3 do 5 tretmana,a da se vec nakon prvog mogu primetiti rezultati u smanjenju obima struka(do 5cm) Sokirana
Koje je vashe mishljenje,da ili ne?
Mir
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:11, Naslov:
Aktivnost koja se ovim uređajem vrši na ljudski organizam može se definisati kao lipoliza putem lokalne ultrazvučne kavitacije. Fenomen kavitacije na odredjenoj frekfenci ultrazvuka, do sad neprimenjen u oblasti estetske medicine, uništava masne ćelije.

Nakon razaranja masnih celija, masnoća u obliku triglicerida odlazi u intersticijsku (međućelijsku) tečnost, gde se pomoću enzimske aktivnosti deli na glicerol i više masne kiseline. Glicerol odlazi u krv, a više masne kiseline u jetru, gde se metabolizuju, kao i masnoća koju unosimo hranom. Važno je napomenuti da deo razgrađene masnoće „putuje“ kroz organizam u vidu lipoproteina i mora da bude potrošen aerobnom fizičkom aktivnošću; u suprotnom, opet će se nagomilati na drugim delovima tela. Energija ultrazvučnog talasa se tokom tretmana koncentriše na tačno određenu dubinu u tkivu, što osigurava selektivno razbijanje masnih ćelija pri čemu površina kože, mišići, živci i tetive ostaju netaknute. Nakon zahvata površina kože ostaje neoštećena, nema bolova nakon zahvata, te se stoga pacijent može vratiti svojim svakodnevnim aktivnostima.

Estetski tretman sa ultrazvukom posebno je namenjen:

preoblikovanju lokalizovane masnoće(stomak, kolena, bokovi, zadnjica,ruke)
smanjenju naslaga celulita
reaktivaciji lokalne cirkulacije i ishrane kože
poboljšanju kvaliteta kože i vezivnog potkožnog tkiva.


____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:15, Naslov:


Aparat za kavitaciju



Izvodjenje kavitacije
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:37, Naslov:
Verujem da to moze pomoci ali sta posle.....u vecini tih tretmana koji bas i nisu jeftini kada prestanes sa tim ponovo se vrati jer sve te tretmane treba iznova ponavljati posle par meseci da bi to odrzao a ko ce stalno izdvojiti toliki novac za sve to.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:40, Naslov:
Potpuno s eslazem sa tini, to traje kratko i polije ponovo, treba para i para za to na zalost, da nije tako ja bih prva otisla jer se moram i ja rijesiti mog skembicha.Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:43, Naslov:
Naravno da ste u pravu... Ali,kada vec svesno izdvojite novac za tako neshto,onda treba i da odrzavate svoj izgled i uvedete u svoj jelovnik,malo manje masnu i zdravju hranu..To je i moj plan..
Mislim da je ovo mnogo bolje,nego baciti hiljade evra na hirushku liposukciju posle koje imash bolove i moguce komlikacije,a ako se ne pazish,vishak masti i kilogrami lako mogu da se vrate ...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:50, Naslov:
I da,mislim da nije skupo jednom nedeljno dati do 5000 din,i to samo 3 puta za ravan stomak..U odnosu na rezultat i hirushku liposukciju,ovo je i vishe nego jeftino.. Ako se odluchim i probam,javicu vam da li deluje Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 12:44, Naslov:
Jeko, ja sam vec nasla i salon u kojem cu to uraditi!!!
Procitala sam gomilu informacija o tome... Da li je sve sto pozitivno govore o tome tacno ili ne - ne mogu da tvrdim, ali ja cu probati sa ovim.
Uz ovo je obavezno da se rade aerobni treninzi, pogotovo tog dana kada uradite tretman kavitacije.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 12:49, Naslov:
Stvarno,idesh i ti??? Pa ti si moja zena Ole
Kad se vidimo da mi isprichash sve shto znash,jer nisam u potpunosti upucena... Koja je cena u tom salonu shto si nashla? Ja sam nashla u Estetik staru u Strahinjica Bana,za 2000 din za stomak,po tretmanu..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 12:51, Naslov:
Sve ti ispricam kad se vidimo... Zeno moja!!!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 12:58, Naslov:
Vazi zenooooo!!!Mada,ja ne znam shta ti radish kad si sva na mestu,ko pushka Vrlo srecna A ja jadna imam veci stomak od gdje Sanje Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 13:08, Naslov:
Sva na mestu?!
Znas li ti onu pesmu.. ja sam ekskluziva, kazu da sam mrak... Vrlo srecna
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 13:10, Naslov:
Vrlo srecna znaaaaam Vrlo srecna Vrlo srecna

Ole MASTER MIND Ole
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 13:15, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Poljubac
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 14:33, Naslov:
Ajmo sada malo da prichamo o tome da li postoje shtetna dejstva kavitacije??
Ako pitamo one koji vrshe kavitaciju u svojim salonima,svakako ce nam reci da shtetna dejstva ne postoje!Ako pak pitamo lekara obuchenog za rad sa ultrazvukom,verovatno ce nam reci da nije zdravo raditi kavitaciju..
Kako moze biti zdravo da prilikom samo jednog tretmana vidimo da smo smanjili obim nekog dela tela!
Vrshlajm po sajtovima i forumima,i mishljenja su dosta podeljena..
Negde se chak navodi da je u nekim zemljama EU kavitacija zabranjena zbog shtetnosti na organizam.Negde kazu da je to laz.. Evo ovako,najprostiji pimer: da li su cigarete shtetne za zdravlje-da,a alkohol,da.A da li ljudi i dalje svesno konzumiraju cigarete i alkohol?da.Imaju li koristi od toga??Naravno da ne!
Chinjenica je da kavitacijom dolazi do razgradnje masnoca i da ta masnoca kao i sve ostalo prolazi kroz nashu jetru i bubrege i da oni postaju optereceni.Zato se i rade aerobni treninzi koje je Marijana navela.
Tretmani se upravo zato i rade jednom nedeljno da bi nash organizam imao vremena da se oslobodi vishka toksina i masti.
Ja sam svejedno reshila da to uradim,pa kud puklo!
Jedino shto me brine i shto ne znam koga da pitam jeste kavitacija stomaka?Kako ona utiche na nashe unurashnje organe..?
Chula sam da ultrazvuchni talasi idu do dubine 2cm,pa me zanima da li se neshto tada deshava sa nashim organima?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 22.08.2010
Datum unosa: Nedelja 22.08.2010, 18:06, Naslov:
Tema kavitacija i mene u poslednje vreme strašno zanima, jer sam u poslednje vreme zainteresovana da smanjem svoje probleme sa celulitom, a na internetu sam naišla na razne informacije, i čine mi se privlačni , jer ne mogu da se iscrpljujem više dijetama i vežbama.
Neke korisne informacije sam našla na sajtu www.liposukcija.info

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 243
Koliko clanova ima idealna porodica?