Vi pitate mi odgovaramo...

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 07.02.2010, 11:25, Naslov: Vi pitate mi odgovaramo...
Evo otvorila sam ovu temu i nadam se da ce biti od koristi mnogim damama.....Sve sto zelite saznati o vasoj kozi,nezi lica,sminkanju mozete ovde pitati....ja cu se potruditi na osnovu svog znanja i iskustva i rada da vam odgovorim uz pomoc nekih mojih koleginica koje su kozmeticari a sa njima saradjujem kroz posao....takodje sve dame sa foruma koje zele mogu da dodju na besplatan tretman lica ili sminkanje kao i na savete kod mene u salon u Novom Sadu u Apolo centru......takodje dosta putujem i drzim predavanja o nezi lica i sminkanju pa ako se uspete organizovati u vasem gradu mogu doci na vas poziv i kod vas......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 07.02.2010, 11:26, Naslov:
Odlicno tini!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 10:33, Naslov:
Bravo Tini!!!! Super tema! Shteta shto nisi u Beogradu... Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 12:50, Naslov:
kad god budes bila ti ili jos neke tvoje drugarice zainteresovane ja cu doci jer svakako idem cesto za bg
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 12:55, Naslov:
E super tema Tini....bas sam se odusevila!Steta sto mi nisi bar malo blize...Osmeh....evo ja cu prva da pitam...koristim vec dugo Johnsonovu hidrantnu kremu i bilo je sve ok.U poslednje vreme kad god je stavim osecam peckanje po licu.Imam onu cuvenu T zonu koja je bas masna(ne znam da li sam se dobro izrazila) dok su ostali delovi bas,ali bas suvi(cak se i perutaju)...pa ne znam sta da radim.Bas bi mi koristio neki savet.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 13:10, Naslov:
Tini,hvala,chim mi budesh bila potrebna,zovem te Osmeh

Sanjakis,dok ti Tini ne odgovori,chula sam da je savrshena krema za T zonu,Elidel...Ne znam da li ima da se kupi kod nas,ali kod tebe sigurno ima Osmeh...A jel ti koza oduvek takva ili je mozda sada,od kako si trudna?Mozda ti bash zato ne odgovara krema koju si ranije vec koristila...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 13:16, Naslov:
Peckanje kod krema nebi smelo biti,cim postoji peckanje nesto ti ne odgovara....koza je kao i svaki drugi organ i menja se s obzirom na godine,na godisnja doba a i dosta u zadnje vreme se pojavljuje fals odnosno kreme koje su samo kopije markiranih krema a i mnoge firme su pokvarile svoj kvalitet u zadnje vreme......tvoja koza se tretira kao 2 tipa koze ili mesovita....tako da trebas kombinovati preparate....recimo mleko za masnu kozu,tonik obavezno i dnevnu kremu za suvu kozu....jako je dobro staviti i neku masku jednom nedeljno zbog masnijeg dela na licu....i bilo bi dobro koristiti sve od jedne firme a ne kombinovati vise proizvodjaca jer nijedan proizvodjac nema iste sastojke u preparatima....ako budes dolazila u Srbiju mozemo se cuti oko ove kozmetike koja je super i za trudnice jer je na biljnoj bazi i ne sadrzi alkohol.....u trudnoci treba zena biti oprezna kod kozmetike jer sve sto stavimo na kozu ide direktno u krv i to kroz samo 6 minuta
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 13:37, Naslov:
Jekalina da prvo tebi odgovorim....nije mi to od trudnoce.Uvek mi je bila takva koza.I to me uzasno nerviralo.
Tini hvala ti na odgovoru...dok sam bila u Srbiji koristila sam hidrantnu kremu sa vitaminom E pravljenu u apoteci i bila je savrsena.Tako mi se lepo oporavila koza i vratio joj se sjaj.Probacu ovo sa kombinacijom mleka,tonika i kreme Tini.Sve to vec koristim ali mleko nije za masnu kozu.U svakom slucaju hvala ti puno...a kada dodjem sigurno se cujemo za ovu kozmetiku na biljnoj bazi.Ja sam inace vise za prirodnu negu nego za "hemijsku".
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 19:43, Naslov:
Mir bravo Tini, ovo će nam svima sigurno koristiti... Sreca
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 03.04.2010
Datum unosa: Subota 03.04.2010, 19:20, Naslov:
Da li znate mozda prirodnim putem kako da uklonim zanoktice, ili bar da ih omeksam?
____________________
You can learn a lot of things from the flowers...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 00:12, Naslov:
Ja imam vise pitanja tiniOsmeh Je li moguce da ja "odredim" tip koze lica?
I je li tacno da puder zacepi pore.?Znam ja da postoje hidratantni i oni koji manje prekrivaju ali kad se stave ti kao da je samo krema stavljena, nema efekta. Ako se dubinski ocisti koza moze li se izbjeci problem sa porama i je li tacno da je stetnije za lice koristiti puder s veremena na vrijeme nego svaki dan. To mi nije nekako logicno i neshvatljivo mi je?
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 01:00, Naslov:
Naravno da mozes sama odrediti tip koze....puderi koji dobro pokrivaju bas sve su teski i zatvaraju pore....imala sam mnogo zena koje su imale probleme zbog pudera....a za svaki dan mozes koristiti samo neki lagani puder koji ne zacepljuje pore i ne mora znaciti da on nece lepo pokriti lice a ono sto ne pokrije stavis malo korektora i to je to.....puder koji ima zastitni faktor 15 je cak dobro nositi kad je sunce jer ima ZF 15.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 12:47, Naslov:
hvala tini Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 187
Reg. datum: 28.02.2010
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 12:45, Naslov:
Draga Tini mozes li mi preporuciti neki puder koji dobro prekriva a da je za mesovitu kozu. Tacnije T zona mi se dosta masti i tako da mi masni puderi ne odgovaraju, a nos mi je pun mitisera i bitno mi je da mi to ,koliko toliko ,prekrije i da je cena podnosljiva ... Postoji li nestp takvo ? Osmeh
____________________
Samo jednom se voli svi drugi su sledeci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 13:34, Naslov:
I ja imam jedno pitanje Osmeh
Posto dolazi leto zelim malo da nabacim boju, ne posecujem solarijum, mozda sam bila 2-3 puta u zivotu, uglavnom se prirodno suncam. Ali pritom jako puno stitim lice i svaki put zavrsim sa preplanulim telom i belim licem. Takodje mi nije lepo da koristim tamnije pudere koji mi ne odgovaraju samo da bih izgledala tamnije. Posto se bojim da ga izlazem suncu zbog bora, pega, pa i bubuljica razmisljala sam o koriscenju krema za samopotamnjivanje ali samo za lice. Koliko je ona dobra, a koliko stetna? Koja je po tebi najbolji izbor? rekli su mi da je od l'oreala najbolja.
I naravno da li i koji pderi mogu da se koriste tokom koriscenja te kreme?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 18:57, Naslov:
Tini,kada dolazish u Beograd? Vrlo srecna Treba mi jedno shminkanje Vrlo srecna Imam 5 godina mature za oo mesec dana Osmeh
I jedno pitanje..? Da li solarijum ima nekakvo shtetno dejstvo na jajnike?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 20:25, Naslov:
Ima štetno dejstvo na ceo organizam, 10 minuta sunčanja u solarijumu je štetno kao 8 sati prženja na najvećem suncu, pa ko voli nek izvoli Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 22:49, Naslov:
Puno puta sam cula da kreme za potamnjivanje nisu dobre jer hoce da isuse kozu i bude koza suva jako.....i mislim da se tada ne mogu koristiti puderi ali molim te proveri ipak ove informacije......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 22:50, Naslov:
Naravno da ima i stetan je za ceo organizam.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Sreda 28.04.2010, 23:02, Naslov:
Kreme za sunčanje nisu toliko štetne, ali jako kratko traju, smrdi sama ta reakcija sa kožom, i ostaju fleke Vrlo srecna Al svakako bolja opcija od solarijuma.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 198
Koliko clanova ima idealna porodica?