Putovanje u centar Beograda...

  • 1
Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 17.01.2010, 23:53, Naslov: Putovanje u centar Beograda...
Postovane dame,
skoro me je decko odveo na najromanticnije mesto u Srbiji, po meni. U pitanju je podrum vinarije ,,Vino Vita,,. Ne znam da li ste ikada probale njihovo najpopularnije vino ,,Seherezada,, ali ako volite pravo slatko belo vino potrazite ga u nekoj radnji. U malo radnji u Beogradu ima da se kupi, ja ga nabavljam preko telefona vinarije. U svakom slucaju , bila sam u Parizu prosle nove godine, i tamo sam prvi put probala sklatko belo vino i odusevila sam se, ali nismo se setili da ga kupimo i ponesemo nazad, i decko i ja smo sigurno vise od pola godine trazili slatko belo vino svugde u Srbiji, ali svako koje sam probala nije bilo dovoljno slatko i bilo je suvo. Moja dragi je za godisnjicu odveo u taj podrum vina, oni rade kao degustacije . U pecini na Senjaku se nalaze katakombe , kao sklonista iz prvog svetskog rata, ulazite u podrum dvorca , bar se meni tako cinilo, skoro da nema vestacke svetlosti , i pratila sam put od sveca koje su bile poredjane po podu. Prolazila sam pored piramida flasa , i sve je bilo zaista carobno. Usli smo u tu glavnu veliku prostoriju, tamo su svirali tamburasi i bio je postavljen sto sa svecama, i raznim korpicama sa povrcem , mesom , vocne i razne kolace, klopa je bila razna, i bile su 5 flasa vina i jedan gospodin je bio tu , koji je expert za vina i objasnjavao nam je koje je vino koje , kako da ga prepoznamo , koja je razlika izmedju vina i grozdja, i razne zanimljivosti. Posle smo imali degustaciju sa klopom na stolu i jos malo smo bili sami.
Zaista je bilo jaaako romanticno. I ukusno Sreca kada smo odlazili kupili smo karton Oriental Seherezade Sramni
Ukoliko Vas zanima decko mi je dao broj na koji je rezervisao.

Da li Vi znate jos neki lep i romantican ,,provod,, u Beogradu?
Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 00:00, Naslov:
Joooj , pa to zvuci stvarno divno. Moja muz voli vino, ajd ostavi mi kontakt? Mozda ga odvedem...
Da ne znas koliko para?

Sto se mene tice , najlepsi odmor u Beogradu je zoo-vrtu, leti...
xexexexe....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 10:38, Naslov:
Wub jao kako je to lepo..dechko ti je divan... Ja sa svojim nisam imala takva iznenadjenja...Jedino romantichno shto sam dozivela,to je sa bivshim dechkom,josh davno,kad me je odveo na Kalemegdan pred zalazak sunca i postavio cebence na nekom brdascetu,poneo vino,klopu ,svecice i gitaru... Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 10:40, Naslov:
A gde ima da se kupi to vino,sheherezada?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 12:50, Naslov:
Dacu ti broj telefona na koji mozes da narucis , Ne znam tacno kako ide ali mi smo kupili jedan karton tada i kupila sam ja karton skoro. Doneli su mi na kucnu adresu. Mislim da je jedna flesa oko 500-600din. Ali najjace vino na svetu ...
Naci cu broj negde pa ti javljam?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 213
Koliko clanova ima idealna porodica?