Da li ste cule za....?

  • 1
Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 02:51, Naslov: Da li ste cule za....?
Upravo sam se vratila sa velike izlozbe namestaja (i ukratko svega i svacega) sto se koristi u domacinstvu, a izlozba je prvenstveno namenjena za opremanje luksuznih hotela. Na jednom standu se reklamiraju uzorci jastuka koji u cijem je tkanju "ugradjen" vitamin E, preciznije prirodna vlakna sa vitaminom E, koji blagoitvorno deluju na kozu tokom nociOsmeh. Prave se i takozvane "naocari" sa vitaminom E, koji se nocu stavlaju na oci da bi umanjile stres. Dobila sam jedan primerak pa videcemo... :-P

Jeste li cule za ovako nesto?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 03:01, Naslov:
Nisam stvarno, zvuči zanimljivo. Hajde isprobaj, pa javi utiske. Nego me moja mama napada da kupim neku posteljinu koja neutrališe sva zračenja. Znate li nešto o tome?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 03:12, Naslov:
Upravo sam za takvu posteljinu cula danas.

Proizvode se i jastuci i carsavi koji u sebi imaju sastojke koji hlade i osvezavaju tokom vrelih noci, meki su i mirisu na mentu, mmmm-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 03:48, Naslov:
To još nije stiglo ovde kod nas, ali biću prvi kupac čim se pojavi!
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 03:55, Naslov:
Proizvodi ih italijanska firma Perego-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 03:57, Naslov:
Hvala, baladiOsmeh
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 16.06.2007, 17:49, Naslov:
Heheheh Ovi jastuci naprosto uspavljuju i vjerujem da ce ljudi koji pate od nesanice biti presretni kad se takva posteljina pojavi na nasem trzistu.

I ja sam naisla na jedan praktican proizvod. Izgleda kao vreca za sjedenje, a na njemu se osjecas kao na kaucu. Moze se rastegnuti u krevet. To je novi Fatboy.
Dok sjedite na svom udobnom Fatboyu i citate omiljenu literaturu, kavu mozete popiti na stolicu koji podsjeca na knjigu. To je stolic pokriven staklenom plocom, a postolje mu je poput listova knjige koji su napravljeni iz tvrdog kartona i tkanine.
Ko zna da li se moze oprati Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 17.06.2007, 01:30, Naslov:
Jao, sad me je to podsetilo na jednu čuvenu firmu, čije reklame skoro svakog dana svi mi možemo videti na TV-u, a radi se o različitim proizvodima koji se mogu poručiti telefonom.
Ima tu i praktičnih stvari, ali mi nemojte zameriti što bih izdvojila jedan od najbesmislenijih koje su imali u ponudi. Zove se "Set za usamljene". Lepo su oni smislili kako bi spojili dobro i korisno, pa usamljenim osobama preporučuju da kućicu za ptice montiraju na prozorsko okno, pa kad se u njemu skupe ptice, da ih vi gledate, pa tako i ptice i vi uživate u međusobnom društvu. I sve bi to bilo u redu, da ako pozovete u roku od pola sata, potpuno besplatno, ne dobijete i jednu firangu (zavesicu), da je namaknete ako vam dojadi ptičje društvo, ili da sačuvate svoju i pticinu privatnost u određenim momentima!!! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 05:06, Naslov:
Darst, to cemo tebi kupiti za rodjendan. Jednom zavjesom rijesit ces dva problema Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 05:23, Naslov:
Hvala, Tara!Osmeh Imala bi ta zavesa i treću funkciju, da me vazda zasmejava...Osmeh Što ti je praktičan poklon...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 05.07.2007, 01:00, Naslov:
Opet je ljeto i dermatolozi nas ponovo upozoravaju na stetnost izlaganja suncu. Zbog toga je Oregon Scientific lansiralo na trziste aparat, odnosno vremensku stanicu BBW213, koja mjeri jacinu UV zraka i vlagu. Uz to nam pokazuje prognozu vremena za 12 do 24 sata. Uz taj aparat cemo uvijek biti u toku kakva je trenutna vlaga, izlozenost UV zrakama i vremenu koje nas ocekuje. Ujedno mozemo uvijek izracunati trenutnu ispostavljenost UV zrakama na osnovu tipa koze i SPF faktora.
U sirokoj paleti proizvoda za dom i slobodno vrijeme, nude sportske satove, elektronske proizvode i proizvode namjenjene djeci i citavoj porodici.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 03.10.2007, 01:58, Naslov:
Milione ljudi širom sveta koji imaju probeme sa hrkanjem obradovaće najnoviji izum nemačkih naučnika sa univerziteta u Rostoku - jastuk protiv hrkanja! On reaguje na „noćne zvuke” i pomaže spavačima da normalno dišu. Reč je o jastuku sa ugrađenim mikrofonom koji uz podršku računara „prisluškuje” disanje spavača i reaguje na hrkanje, a zatim se uz pomoć zračnih komora prilagođava korisniku i „opominje” ga u snu. Računar priključen na jastuk menja pritisak u komorama, a time i položaj glave spavača tako dugo dok se disajni putevi opet ne oslobode, a hrkanje prestane. Izum nemačkih naučnika trenutno prolazi fazu testiranja, a autori nameravaju da ga puste u prodaju početkom oktobra.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Petak 22.05.2009, 08:24, Naslov:
Lud Lud e sve smo ostale probleme resili samo nam jos ovo nedostaje pa da budemo kompletne Bljak Bljak
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 22.05.2009, 08:57, Naslov:
Cula sam za to,ali nesto bas i ne verujem u efikasnost i trajnost tog jastuka Vrlo srecna..a cene ce sigurno biti astronomske Ljuta....ili ce neko izbaciti jastuk kroz prozor Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 22.05.2009, 08:58, Naslov:
verovatno ovo drugo Vrlo srecnaVrlo srecna
nema leka za tu "bolest" vec ostaje jedino resenje BEZATI STO DALJE Vrlo srecna
(mislim u drugu sobu)
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 22:37, Naslov:
Ma to je sve zvaka da se uzme lova.Gde se to prodaje jos,sem kod nas siromaha?Na zapadu,svakako ne.Kod nas ti multi leveli idu kao alva,i vise nigde u svetu.Valjda misle da smo i mentalna sirotinja.
Ako bas hocete neku zastitu od zracenja,dovoljno je imati nesto od hrastovine,bar piljevinu u nekoj ukrasnoj korpi,bendzamin cvece...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 96
Koliko clanova ima idealna porodica?