Naši kućni ljubimci (i njihove sličice)

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Nedelja 03.06.2007, 04:49, Naslov: Naši kućni ljubimci (i njihove sličice)
Zdlavo, ovo sam ja, papigica Riki!

Pličam više od 30 reči i mnogo vojim svoju vlasnicu na čijoj sam sad ruci (plstiću) , hihihi HaHahahaha
Ja ga imam već 4 godine, a vezani smo jedno za drugo strašno. Dobila sam ga čim sam upoznala moju LJubav. Kad ja odem na nekoliko dana, počne da se mitari, izgubi pola perja dok se ja ne vratim. Ništa ne pomaže.
Pričam stalno sa njim, zna baš lepo i da priča i da izgovara reči, mnogo je sjadak
Baš smo vezani. Toliko se navikao na mene, nikad me u životu nije gricnuo, čak ga ljubim u kljunić i glavicu i on mi "odgovara", nešto "šapuće".
Ma predivan je! Veliki sam ljubitelj životinja.
Moji nisu za to da držimo životinje u stanu, ali ja bih pokupila sve životinje ovog sveta da se zgreju kod mene....
I jako se vezujem.

On tako brzo uči da ja ne stižem da smišljam nove reči!
Sve sam nauči za 1-2 dana

Srce moje majo...

I baš sad razmišljam, jeste da ima sve, i ljubav, i negu, i hranu, ali je u kavezu...I tako mi bude žao...Ne verujem da ću imati još papigica posle njega....Toliko se uvek ražalostim...Čak mi je bilo žao da postavim ovde njegovu sličicu u kavezu, nekako mi deluje tužno...

Mama je samo jednog dana došla sa kavezom i ptičicom....

Da se ja pitam, sve bih životinjice prvo nahranila i napojila, zgrejala u kući, pa onda pustila u prirodu, tamo gde im je i mesto....

Ja sam u vikendici (jer nisam smela da ih donosim ovde u stan) donosila kući od izgubljenih maca i kuca, do jedne svinje, koja se takodje bila izgubila...A čuvala sam i jagnjiće kad sam bila mala u selu sa jednim deka Đušom, koji, nažalost, nije više medju živima....

Da li Vi imate nekog kućnog ljubimca kojeg mnogo volite?
Možete nam ovde postaviti i njihove slike, pa da ih hvalimo zajedno!
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 59
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2007, 03:08, Naslov: kucni ljubimac
ja imam civavu....
ime joj je lili..
i mnogo je volim
Posramljena :-x 8)
____________________
seli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 17:51, Naslov:
Kućni ljubimci su čudo!Ja imam 4 sibirska haskija i jednog pekinezera. Pekinezer ima 12 godina, a za svog prvog haskija, ženku sam se jedva izborila, roditelji su bili protiv da uzmemo još jednog psa. E, nakon toga je sve išlo puno lakše. Roditelji su se zaljubili u rasu, a njoj je trebao neko za igru pa smo uzeli mužjaka, pa ostavili sebi njihovo dvoje dece i ... i eto sad je čitava porodica na okupu.Divni su, veoma dobri sa ljudima i decom, ne slažu se baš najbolje sa drugim životinjama kao što su mačka, ptice ili sl. i treba imati dobro ogradjeno dvorište jer imaju jaku želju za slobodom.Sve u svemu, treba dobro razmisliti ako želite da uzmete haskija, ali njihova radoznalost i druželjubivost su veće u odnosu na njihove mane.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 18:33, Naslov:
Nedja, hajde postavi nam slicice da ih vidimo! :razz:
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 21:13, Naslov:
Evo moje zivotinjke Bljak
Upoznajte samojeda Storma, od milja zvanog Stole 8-)

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 21:35, Naslov:

Jao,presladak je!Videćemo da li sam ja uspela, ovo bi trebao biti moj mužjak(ako uspem), on je velika maza i obožava svoju "ženu"!He he, smešno zvuči, ali on je stvarno jako vezan za ženkicu.

Ovo je moj decak, Wild Winny
">

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 02:52, Naslov:
Stole je pravi slatkiš! Osmeh

Ovo je pas mojih rođaka, ali je familijarno ljubimče!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 17:31, Naslov:
E, mislim da sam konačno uspela! :razz:

Štenci koje sam imala pre 3 godine, dvoje sam ostavila sebi, bili su pravi slatkiši, kao žive plišane igračke! :razz:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 12.07.2007, 00:38, Naslov:
Ovo je moj Kile,od milja...inače Nemo poznatiji kao Kiki :-D i dalje ne priča,ali se savršeno razumijemo...u kavezu je samo kada sam uđe i kada spava,inače je free like a bird :-D Omiljeno mjesto mu je moja glava,tu provodi dosta vremena,tu je i dok ovo kucam,a onda sleti na tastaturu i grize mi prste...internet freak je,i stalno se svađamo oko njega...uvijek je on na redu,hehehe




____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 12.07.2007, 15:36, Naslov:
@nedja i @wooneetza, imate kucne ljubimce, rase koje i ja volim, jedino sto mozda je kod vas hladnije, ali ovde u Skoplju ove dve rase su retkost, zato sto im je pretopla klima.
Imam u komsiluku predivnog samojeda koji se stvarno pati u ovo doba godine.
Volim i vucjake, jednog smo cak i cuvali. Moji klinci obozavaju zivotinje, samo definitivno nemam uslova za cuvanje, osim mozda ribice ili papige.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 07:05, Naslov:
Moja kolegica je za stos dobila na poklon vijetnamsku mini svinju. Prvo je na taj dar gledala sa cudjenjem i zaprepastenjem ali je ubrzo vidjela da je mali sasvim inteligentna i simpaticna zivotinjica. Iako spada u rod svinja, vrlo je cista zivotinja i brzo uci. Zanimljivo je da je ta pasmina bez mirisa i naraste od 25 do 35 kg. Ako zivi u stanu, nema dlake. Posto nije osjetljiv na hladnocu, moze citavu godinu zivjeti izvan kuce. Decko, koji joj je poklonio tog neobicnog ljubimca, kaze da ako joj crna boja ne odgovara, moze ga zamjeniti za bijelog ili roza.
Koliko vidim, toliko se je spoprijateljila s njim, da me vec malo brine za njenog decka ;-) Posto zivi u gradu, sada zbog novog ljubimca trazi kucu na selu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 18:38, Naslov:
Dzordz Kluni ima vijetnamsku svinju, ako se ne varam Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 19:29, Naslov:
Ima vuno. Jesi ti vidjela, otkako se druzi s njom zene ga vise ne zanimaju Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 19:52, Naslov:
Haha ali sam cula i da je prasence uginulo... pa da je on bio jako tuzan..
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 20:05, Naslov:
Tara da li se secas onog Vinka, bio je odmah iza mene, isto crn... kad smo se sreli u planinama? No, on ima u stanu 16 godina starog udava. Pa si misli Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 20:17, Naslov:
Hehe vunice, ko zna koliko vremena ce sad biti u koroti za njom, pa ce opet odgoditi brak Wink

Cula sam Dark da mu ga je zena kupila, da ne kaze covijek da ga samo ona davi Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 20:25, Naslov:
Pa da, hehehehehe...
Tada su jos bili u vezi, kasnije se je zenio. Kupila mu ga je kao poklon za rodjendan. Sada ga ima u vikendici, na toplom, u akvarijumu ili kako se vec kaze.
Mozes zamisliti sok da neko slucajno provali?

Evo jedna slicica te vijetnamske svinje i jednog decka iz Slo koji ima udava za kucnog ljubimca...



Taj udav bi tu svinju pojeo. Slika vara jer je svinja manja nego sto izgleda. Bila bi mu dovoljno za 6 meseci ako ne vise.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 16.07.2007, 20:39, Naslov:
Kad bi mogla birati izmedju ta dva poklona, izabrala bi svinju. Od nje bi marem (da me ne cuju ljubitelji svinja), imala neke koristi Heheheh ako bi me bas naljutila.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 23.08.2007, 05:45, Naslov:
Moj avatar je moj Bendzamin!Jedno oko plavo a jedno crno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 23.08.2007, 17:15, Naslov:
Maculi, haskic ti je PREDIVAN!!!!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 182
Koliko clanova ima idealna porodica?