Mirisne svijece

  • 1
Broj postova: 6
Reg. datum: 14.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.06.2009, 08:49, Naslov: Mirisne svijece
Da li iko zna kako da sama napravim misirnu svijecu?Ja obozavam miris u svom domu, pogotovo kada sam nasekirana to me tako opusta..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 11.06.2009, 16:36, Naslov:
I ja ih obozavam,ali bih ti radije preporucila da ih kupujes,kao ja.
Ne znam kako se to pravi,a mislim da bi ti bilo bolje da kupujes jer bi te materijal izasao duplo skuplje.Mislim da je ipak za to potrebna strucnija osoba,bas zato sto treba da bude "mirisna"
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 11.06.2009, 17:07, Naslov:
medena93,ako imas baku ili neku stariju gospodju da ti pokaze kako su one nekada pravile obicne svece,bice ti lako da napravis i mirisnu,samo joj dodas lavandino,ruzino ili neko drugo mirisno ulje...a mozes i gajtan prvo natopiti u to mirisljavo ulje,osusiti,a posle topiti vosak i praviti .
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Nedelja 06.09.2009, 15:19, Naslov:
Ne znam kako se prave,ja ih kupujem u indijskoj prodavnici.Ima prelepih mirisa,ne volim samo vanilu-fantasticne su,apsorbuju negativnu energiju....
Boze,bilo bi lepo kada bi svuda mogla da se upali indijska mirisna sveca,tada negativnosti ne bi bilo nigde,bahatosti,bezobrazluka,isfrustriranih dobronamernika-bili bi samo divni pozitivni ljudi,prepuni ljubavi i postovanja jedni prema drugima....Ah..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 22:08, Naslov:
nisam znala da je indijska mirisna sveca resenje za bahatost, bezobrazluk,isfrustriranost...bla, bla, bla, Sokirana bas sam ovih dana cula od par vrlo dusebriznih osoba, kako su im stanovi puni tih sveca, valjda misle da ce im svece pomoci da budu dobri i da pocnu da gledaju iskljucivo svoja posla, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 22:13, Naslov:
Vrlo srecna poznajem slične ljude kojima ni stotine takvih svijeća ne bi pomogle...
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 22:18, Naslov:
jedina sveca je cisto srce i dusa.......jedino sto je lepo zbog ambijenta i mirisa u kuci
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 16.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 13.12.2010, 21:19, Naslov:
Koliko ja znam mirisni indijski stapici razbijaju negativnu energijuOsmeh...bar tako kaze moja mama dok ih pali...
ja sam ipak pre za ona prelepa misrisna ulja koja se stavljaju u svecnjake sa malo vode , ispod svecica pa se upali i sve to lepo isparava...prelep utisak za sva cula....tako nesto sam pronasla u Basti , mada koliko se secam imali su i prelepe mirisne sveceOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 12
Reg. datum: 14.02.2010
Datum unosa: Sreda 22.12.2010, 14:42, Naslov:
Da li neko zna kako se tačno zovu ti svećnjaci što se spominju ovde. kako da tražim u radnjama keramčki svećnjak što se sipa eterično ulje, a ispod stavi sveća...? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 174
Koliko clanova ima idealna porodica?