Greska lekara ili...?

  • 1
Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 12:40, Naslov: Greska lekara ili...?
Sigurna sam da je vecina vas cula za ovaj slucaj, na svim je vestima, ako neko nije cuo evo linka
http://www.blic.rs/temadana.php?id=94887

Sta mislite o ovom slucaju? Ja sam se strasno potresla dok sam ovo malo detaljnije citala, toliko je strasno i meni nepojmljivo da se dozvoli da se izgubi jedan mali nevini zivot...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 12:50, Naslov:
Ni lekari vise nisu ono sto su nekad bili,sve vise je slucajeva sa njihovim greskama...sto se licno tice ovog slucaja,moje misljenje je da to treba strogo kazniti...nemoguce je da uvek neciji nemar ugrozi nekome zivot !!! Ljuta
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 17:46, Naslov:
Ovo je jako zalosno sta se radi. Ovo nije prva greska lekara, ima ih jos, svi oni hoce pare pa da rade ''savesno'' kako kazu. Ne bih ja cekala sud, presudila bi ja njima, uh ma bili bi oni moja zamorcad i molili me za milost. Pa gde ce im dusa prokleta.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.06.2009, 21:57, Naslov:
Joj,Boze,stvarno strasno.....Jadna majka.....njoj nije ni vazno ko je kriv....a sto se tice lekara-nemam komentar...neko to od gore vidi sve
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Sreda 03.06.2009, 23:03, Naslov:
Velika greska lekara,nemarnost, treba ih surovo kazniti dzaba kad deteta nema, sve mi imamo decu i kako da budemo sigurne kad ih sutra odvedemo lekaru? Dali im verovati? Ne nikako ovo sto se sad desilo je javno a koliko slucajeva ima gde niko nista nezna. Zakon treba promeniti i da ne prodaju tele i postaju lekari vec da uce. Sta cemo kad nam je korumpirana zemlja
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 03.06.2009, 23:35, Naslov:
I svaki put ministarstvo kaze kako nije bilo propusta u radu lekara. Pa, kako se onda desavaju ovakve stvari?
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.07.2009, 11:03, Naslov:
Dok nam je ovakva drzava bice toga jos. Tuzno, ali tako je. Kao sto neko rece, nema vise lekara kao nekad. Sad lekari postaju mamini i tatini sinovi, oni koji imaju para a ne oni koji imaju dara i volju za to. Koliko puta sam otisla kod lekara za obicnu gripu, a "doktorica" zaviruje u knjigu da vidi koje lekove da mi da. Tako sam mogla i sama.
Ovako ce biti jer je skolovanje preskupo, pa ne mogu lekari biti koji stvarno zele, vec tatina deca koja imaju para, pa da tata moze sa ponosom reci: " Moj sin doktor". A kako je taj sin postao doktor? Tako sto nije ucio, nije isao na predavanja, a sto bi kad ce tata platiti da prodje ispit!
Lekari su nesavesni i vise ne vazi ona njihova zakletva. Sad samo bogati mogu da se lece. Brat mog decka je otisao na rutinsku operaciju slepog creva, a sad je zbog "greske" lekara u invalidskim kolicima. Uzas!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 20.07.2009, 13:01, Naslov:
Zapanjila sam se, prihatam sva objasnjenja ali u drugim oblastima poslovanja kada su ljudi a narocito deca u pitanju nema opravdanja ako su vec odabrali da se bave ovim pozivom prihvatili su na sebe odgovornost za ljudski zivot a ne za radnju, auto, kamion ili sta vec drugo. Ako ne mogu da se bave ovim i ne treba ali neka nam ne ostavljaju decu na milost i nemilost pitam se sta bi bilo kada bi njihove porodice bile ugrozene da li bi olako reagovali a mislim i da znam vec odgovor..... Muka mi je od ovakvih prica i NE ne bi imala milosti prema tim ljudima.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 21.07.2009, 01:27, Naslov:
Strasno,strasno,nemam reci stvarno

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 119
Koliko clanova ima idealna porodica?