Hemoroidi

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 13:06, Naslov: Hemoroidi
Da li je neko imao problem sa njima i kako se lece?
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 13:27, Naslov:
ja nisam,ali je moja zaova imala i to bas velikih problema!imala ih je i prije,
a nakon poroda se pogorsalo!uzela je neku kremu,ovdje se zove faktu akut i
skoro odmah joj je pomogla!
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 16:51, Naslov:
imala sam problem sa tim pa koristila neki melem-kapi iz srbije dosta mi pomogao,sada manje imam problema.
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 18:26, Naslov:
ja ih imam,pojavili se u prvoj trudnoci.posle porodjaja mi je bilo bolje,koristila sam one cepice ili kako se vec zovu.patronozna sestra mi je rekala za neki prirodan lek,pa sam i to probala-"sitno izrendati sargarepu,proprziti je na malo ulja i pri kraju dodati malo mleka(2-3kas).mlako staviti na hemoroide".nisam sigurna da mi je bas to pomoglo,ali vredi pokusati. .......a cula sam da se hemoroidi ne lece,mogu se samo trenutno zaleciti i javljaju se opet.citala sam na netu o tome,da se u najgorem slucaju moraju otkloniti operacijom.u mom slucaju moze samo taj zahvat resiti problem.nervoza ima veliki uticaj na hemoroide,a kod mene je to svakodnevna pojava Zid .evo ja ispisa kao da znam nesto o hemoroidima,a i ja se moram jos raspitati o svemu.
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 20:54, Naslov:
nemam taj problem, ali evo sta sam pronasla
http://www.hemoroidi.rs
mozda ce pomoci

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 21:34, Naslov:
Ja sam imala problema sa hemoroidima u trudnoci,
dobila sam bila neku kremu nemogu se vise ni sjetiti
kako se zove,super mi je pomogla!!!Isad vise nemam problema!
A kako ih izljeciti,jedino operacijom!!!! Zdravo
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 23:31, Naslov:
Meni su se hemoroidi pojavili u prvoj trudnoci.Kazu da se oni javljaju zbog velikih prehlada donjeg dela stomaka,zbog zacinjene hrane,neredovne stolice...E,meni se pojavilo ... pa verovatno zbog svega toga Tuzna
Kada se pojave imam gel Hemor M (mosusna mast za hemoroide) koju mi je preporucila zena koja radi u apoteci i moram vam priznati da mi pomaze.Vec nakon dve,tri upotrebe oni se povuku.
Neznam sta bi drugo moglo da ublazi njihovo pojavljivanje ... mozda jedino redovna stolica i kontrolisana blaga ishrana.Naravno sleduje nenerviranje,cuvanje od prehlade...da,da,kako da ne...
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 45
Reg. datum: 06.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.06.2009, 16:43, Naslov:
Imala sam ih jednom, koristila sam neku mast, nista. Tablete su pomogle.Ne znam kako se zovu, imaju ih u svakoj apoteci.Uf, gadno je bilo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 28.05.2009
Datum unosa: Petak 26.06.2009, 21:51, Naslov:
ja sam ih dobila u drugoj trudnoći i posle porođaja muku mučila.
a onda mi je neka rođaka rekla da sameljem karanfilić i da svako jutro uzmem na vrh kašičice i popijem s vodom.
i zaista nikad nisam imala više problema!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 26.06.2009, 23:49, Naslov:
Nisam imala problema,ali sam od jedne medicinske sestre cula savet jednoj nasoj komsinici...savetovala je da kupi "faktu mast",licno je isprobala i kaze da je bas efikasna.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 22:58, Naslov:
Izuzetan narodni lek-nevenova mast! Cvetovi nevena se preprze na blagoj vatri u svinjskoj masti.Kada se ohladi,procedi se u teglu,drzi u frizideru.Provereno 100% za sve probleme na kozi,hemoroide,zvale...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 00:36, Naslov:
Bezz obzira na sve lijekove koje koristite kao dodatna pomoć je da promjenite i način ishrane. Uglavnom, svi se slažu u jednom da vegetarijanski način ishrane doprinosi otklanjanju problema sa hemoroidima.
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 00:56, Naslov:
lakshmi,ti si napisala ovaj recept-lek koji je takodje i za zvale...meni je u uglu usne koza kao napukla,nije groznica,i nikako da sraste,vec svaki put kad otvorim usta ona kao da nanovo pukne...ne znam je li to zvala?! Znam samo da nikako ne prolazi ni zarascuje?!?!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Utorak 25.08.2009, 09:54, Naslov:
Tini.ti,mislim da je zvala-nestace,ako budes mazala sa domacom nevenovom masti.Mozes sama napraviti,sada ima nevena svezeg....
Moje komsinice su se navadile,znaju da ja uvek u frizideru imam,stalno traze/a mogu i same da prave/za sebe svoje prijatelje..Odlicna je cak i kod urogenitalnih problema...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Utorak 25.08.2009, 10:16, Naslov:
Jedna jabuka svako veče..obavezno....
hepatrombin-H mast...nije loša...a može i kantarionovo ulje koje je inače odlično za povrede kože bilo da su rane, žuljevi opekotine....
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 25.08.2009, 12:13, Naslov:
Hvala vam puno!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 09:39, Naslov:
Uh...muka mi da pisem...ja sam pre imala problema sa hemoroidima,ali ne tako cesto.....sad u trudnoci muku mucim,a mogu zamisliti tek posle porodjaja.
Ja sam cula da su hemoroidi ustvari prosirene vene i javljaju se iz raznih razloga.Obicno je napinjanje u pitanju,pa se najcesce vezuju za porodjaj...medjutim ishrana je vrlo bitna.Tvrda stolica je raj zaa hemoroide,pusenje,kafa,suva hrana,sedenje na peci zimi(preterana toplota...a ja imala obicaj staaaalno da sedim na TA peci kuci).....ima mnogo stvari koje uticu na pojavu hemoroida.Kod nekog je mozda i nasledno...nisam strucnjak ali eto tako mislim.
Sve u svemu grozno je muciti se sa tim i svaki put izlaziti iz toaleta Sokirana....Zid
Cula sam da je dobro jesti kuvanu psenicu...pa ja eto da probam i to.ne volim lekove,ali ako budem morala....Zid
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 10:22, Naslov:
Mishu,sve si bitno vec napisala i sve sama znash...Moja mama je dugo muku muchila sa njima,ali na kraju ih je morala operisati... Sve te kreme,masti,lekovi,mogu samo da ublaze tegobe,ali ne i da ih izleche..
Jer to su ipak proshirene vene... Evo,dodacu josh jedan savet-izbegavajte dugo sedenje na wc sholji i napinjanje,to je najveca pretnja za nastanak hemoroida.Dakle,ono,chitam novine na wc sholji po pola sata,to zaboravite..I svakako lagana ishrana Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 04.04.2011
Datum unosa: Ponedeljak 04.04.2011, 18:29, Naslov:
Uzmi hemorin kremu, naci ces je na Interentu. Odlicna je stvarno. Meni su je takodje preporucili , ali sam bila skepticma jsr sam pre toga upotrebljavla svasta. Ali kada su poceli i da krvare, narucim ovu kremu i evo mirna sam vec dve godine.
Bas ti je preporucujem od srca.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 06.04.2011, 13:25, Naslov:
I ja sam cula za Faktu kazu da pomaze.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 267
Koliko clanova ima idealna porodica?