Aloe Vera

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 15:05, Naslov: Aloe vera
Da li ste koristile neke proizvode od aloe? Juce sam uzela par stvarcica i vec sam zadovoljna sa jednim losionom. Kad brijem prepone redovno mi se pojave bubuljice i traju nekoliko dana, sinoc pre spavanja sam sa tim losionom naspricala i ujutru nisam imala ni jednu bubuljicu!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 16:33, Naslov:
Jesam koristila sam Aloe Vera ali vise NE postala sam veoma alergicna i sada nesmem nista da koristim sto u sebi sadrzi aloju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 17:54, Naslov:
Imam ja neke proizvode sa alojom.Pre nekoliko godina otkrili smo da nam srednja cerka ima izrazito suvu kozu i da joj smeta sintetika kao i da nesme da koristi bilo koje preparate za kupanje.Od onda za higijenu koristi svetlo-plavu niveu,a od alojinih proizvoda kremu sa propolisom.Kada napravi rane od cesanja po pregibima na rukama i nogama kao i na vratu tu nam je alojin first-sprej.On je fenomenalan za sve kao i za dezinfekciju i nesadrzi otrovne materije pa se moze cak koristiti i za ispranje usta u slucaju afti.Ima tu jos svega i svacega kao sto su vitaminske tablete,zelena krema za rane (odlicna je jer se rana brzo susi i neostaje oziljak)...
Mada i sama biljka je fenomenalna...trazila sam je po celom Novom Sadu da je kupim ali je nisam nasla...Nju bi trebalo imati u kuci jer kada dodje do nekih promena na kozi otkine se vrh lista i sa tim mlekom se maze po nekoliko puta,vema je lekovita.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 118
Koliko clanova ima idealna porodica?