Clanovi

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:16, Naslov: Clanovi
Dobila sam nekoliko prituzbi na clana Mala Bo, zbog podbadanja i provociranja.
Mala Bo, zamolila bih te da malo preispitas svoje ponasanje, ovo nije mesto za teranje nekog inata i slicno, ovde bi trebalo da vlada jedna pozitivna i opustena atmosfera i ne bih volela da se to pokvari na bilo koji nacin. Ovom prilikom ne zelim da te vredjam niti da trazim dalju diskusiju u vezi ovoga, samo te molim da budes malo pazljivija i da se ne obracas drugim clanicama sa negativnom energijom i inatom.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:19, Naslov:
Ovo je jedan divan forum,pun topline i svi smo ovde kao jedna velika porodica tako da ovde ne sme biti mesta za provokacije i ponizavanja bilo koje vrste niti za neke neumesne sale koje bi nekog na bilo koji nacin uvredile.....treba da se postujemo i da nam forum sluzi za razonodu,druzenje,savete,pomoc pri nekim problemima.....Molim vas da se toga svi drzimo..... Frendovi Frendovi Tjesi
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:29, Naslov:
Pridruzujem se Teacher i tini,jer ovaj forum treba da postane broj jedan u svemu.Treba da se druzimo,dajemo savete jedni drugima,a pre svega da postujemo jedni druge i da se lepo zabavljamo.Za to ovaj forum i sluzi, Osmeh
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:37, Naslov:
Čitajući šta se ovde piše sve mi liči na veliku porodicu.Tako treba i da ostane. Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:38, Naslov:
Slazem se sa Teacher,Dankom i tini Osmeh toplota foruma ne sme biti ugasena i trebamo sve biti slozne,cak i kada smo ljute ili kada nas nesto muci Osmeh
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kikinda
Broj postova: 53
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:47, Naslov:
ja nikog neprovociram i nepodbadam i nemam problema mada vidim da neki imaju nevolim nikom ni da se uvlacim pod kozu vi ste sve kao divne i sve super sta jednoj fali svima.Svima je sve isto i sve imaju isti problem,uostalom kakav je to forum ako nemogu da iznesem svoje misljenje,moderator je onaj ko ima vise postova ,a ne po razumu nevolim da mi neko preti izbacivanjem jer ja nezivim od ovog foruma .srdacan pozdravOsmeh))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:49, Naslov:
Mala Bo samo smo zelele da ti ukazemo na to da ne skreces sa teme i da ne opominjes clanice kako da pisu u temama.Njihov je izbor sta ce pisati...Ne trebas se ljutiti Osmeh
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 21:52, Naslov:
Mala Bo, politika ovog foruma nije jedno misljenje koje svi prihvataju. Svako ima pravo na svoje misljenje, svako moze da kaze sta misli ALI bez vredjanja i provociranja ostalih. Mozes da kazes sta mislis, bez obzira da li je to isto kao kod ostalih ili se totalno razlikuje, samo to ne znaci da treba da omalovazavas druge i njihova misljenja. Prijatno i tebi Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 23:44, Naslov:
Ovo je forum na kome apsolutno svi mogu izneti svoje misljenje,ali kulturno,bez psovki,bez uvreda i provokacija.Hocu da kazem da se ovde misljenja itekako mogu iznositi,pa makar i potpuno razlicita od ostalih,ali moramo voditi racuna o vaspitanju i kulturi.To je nesto sto ima veze sa pravilnikom,ali i sa time da se ovde vode civilizovani razgovori...
Ovde smo da bi sebi ulepsale dan,a ne da bi smo se svadjale jedna sa drugom,zar ne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:02, Naslov:
Da treba da se slazemo i druzimo ...ipak je ovo mesto gde bi sve zene mogle resiti svoje problemcice ili barem na njih gledati pozitivnije Pitanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:51, Naslov:
Da slažem se da smo tu da izmenimo iskustva,da se upoznajemo i tako te divne stvari,Ne mogu ništa reći za malu Bo, jer nisam ništa pročitala ružno što je ona napisala pa ne mogu da sudim jedino da se složim sa svima vama zašto smo ovde.Ako ima negde da se pročita recite pa ću tada dati neki detaljniji komentar na malu bo,a ni ne moram,jer neću da držim predavanja nekom koga ni ne poznajem i nekome čije ću postove pročitati par puta.Al u suštini sve ste ok,i za mene je ok kad je neko potpuno otvoren.Bezobrazluk naravno ne opravdavam,ali svi mi ponekad znamo biti bezobrazni.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 14:12, Naslov:
Nisam imala kontakata sa njom,niti mi je neshto napisala na postovima, tako da cu to preskochiti. Samo zelim da kazem da mi je divno na ovom forumu,jer se stvarno osecam prijatno sa vama . Vrlo srecna Znam da ce tako i da ostane,jer ste stvarno sve divne, prijatne za razgovor i pune razumevanja. Ljubac za sve. Wink
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

kikinda
Broj postova: 53
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 14:29, Naslov:
Neces micana ni procitati ni jedan moj post u kojem sam ja nesto ruzno rekla,mada su mnogi ili prepravljani ili brisani,ne znam ni sama zasto, verovatno se odredjenim moderatorima ne dopada sto napisem ono sto mislim,naravno bez vredjanja,sigurno jer nisam uvlakaca,verovatno ce me i sad docekati na zub,ali ne jedim se ja,povremeno se javim kad me prozovu,lepse mi je da sa strane citam sta pisu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 15:05, Naslov:
Mala Bo , ti si jedina koja je ovdje različitog mišljenja od svih nas, ja iskreno dijelim mišljenje sa svim ovim ženama do sada . I mislim da je ovaj forum jedno dobro mjesto gdje svi možemo da se opustimo i da se družimo bez obzira na godine,daljinu itd...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kikinda
Broj postova: 53
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 15:16, Naslov:
pa ni ne valja da smo svi isti i nemojte vise da me prozivate,ja sam ovde samo u prolazu,a ne moram cak ni to.Suvise su neke dame fine,da bi bile stvarne.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 15:20, Naslov:
Niko te nije prozivao.Samo želimo da ti ukažemo na neke tvoje greške.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 18:07, Naslov:
Mala Bo ne shvatam zasto se ljutis i ja sam na pocetku imala neke propuste i moderatori su mi ukazali na neke stvari i to je okey,niko nema nista protiv tebe uostalom i ne poznajemo se zar ne???
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 18:14, Naslov:
I ja sam isto imala propuste,ali su mi u startu ukazali na to i ja sam prihvatila savete bez uvrede.Ovde bas niko nikome ne zeli nista lose,pa ni tebi.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 18:16, Naslov:
Ja bi licno volela da sve to shvatis na najbolji nacin i da i dalje budes deo nase velike porodice
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 12:55, Naslov:
ja sam nova i zelim sve da vas pozdravim!
nadam se da post nisam stavila na pogresno mesto....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 72
Koliko clanova ima idealna porodica?