Kinezi

Broj postova: 27
Reg. datum: 01.02.2011
Datum unosa: Sreda 02.02.2011, 17:28, Naslov:
Upravo ovo sto rece madame je sve cesci slucaj tako da mi uopste nije problem da obidjem kineske radnje jer moze svasta lepo da se nadje po smesnim cenama.
____________________
\\\"Ako mogu da biram sta cu da radim onda je to igra, a ako mi drugi govore sta da radim onda je to posao\\\"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 02.02.2011, 23:50, Naslov:
hm,ja sam skoro imala interesantnu situaciju,trazila sam cizmice kod Kineza za dete,i u proseku su bile oko 1200 din.otisla sam prvo tamo jer su to druge cizme koje mu uzimam,samo za igranje na snegu,sledece godine ce vec trebati druge i zasto da trosim puno novca.na moju srecu nigde nije imao njegov broj kod njih i sledeceg dana nadjem u radnji obuce iste cizme kao kod njih za 600 dinara!i super su,bas im nista ne fali,zadovoljni i mali i ja.a za Kineze ne znam Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 01.02.2011
Datum unosa: Cetvrtak 03.02.2011, 10:52, Naslov:
The Teacher to je cest slucaj a isto tako i obrnuto tj. njihove stvari po radnjama ali duplo skuplje. Treba hodati i obilaziti a to nije uvek moguce. Mislim
____________________
\\\"Ako mogu da biram sta cu da radim onda je to igra, a ako mi drugi govore sta da radim onda je to posao\\\"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 142
Koliko clanova ima idealna porodica?